سومین نمایشگاه انفرادی عکس‌های سروش کیایی با عنوان «اینجا: پردیس ولیعصر دانشگاه هنر» از روز جمعه ۷ آبان‌ماه ۹۵ در گالری آرته گشایش می‌یابد.

   در این نمایشگاه ۶۸ فریم عکس از میان ۴۰۰ فریم عکسی که درمدت یک سال و نیم گذشته با دوربین Lomo LC-A 120 گرفته شده، انتخاب شده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

   سروش کیایی در بیانیه‌ی این نمایشگاه می‌نویسد: «اینجا محل زندگی من و امثال من است. شاید همه بگویند محل کار، ولی من می‌گویم زندگی چرا که بیشتر وقت ما اینجا صرف می‌شود. این روز‌ها خانه فقط خوابگاه است. صبح از خانه بیرون می‌زنیم و‌گاه تا دیروقت سر کار هستیم. ما شهروندان وابسته به محیط کار هستیم و نه سکنی‌گزیدگان در خانه. 

   محل کار من پردیس ولیعصر دانشگاه هنر است. و مانند بسیاری از همکاران، معلمان و دانشجویان که در این سال‌ها آمده و رفته و باز هم می‌آیند. هر روز من در اینجا می‌گذرد. در و دیوار این‌جا برای من خاطره دارد و برای خیلی‌های دیگر هم. فرم‌ها خود گویا هستند. آدم‌ها شاید همیشه در هیچ مکانی نباشند، می‌آیند و می‌روند. اما در و دیوار می‌مانند، تغییر می‌کنند، ولی همچنان باقی خواهند ماند. 

   محل کار من سر و شکل‌اش به دانشگاه نمی‌خورد، در حالی که اینجا یکی از قطب‌های آموزش هنر از سال‌های قبل از انقلاب اسلامی تا کنون بوده است. دانشکده هنرهای تزیینی را می‌گویم که تاریخی پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته. روزی مجتمع شد و سپس مقر اصلی دانشگاه هنر و اکنون…» 

   سروش کیایی متولد ۱۳۵۴ در تهران و دانش‌آموخته مقطع کار‌شناسی ارشد رشته عکاسی در دانشگاه هنر تهران و کار‌شناسی رشته مرمت آثار تاریخی و فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری در پردیس اصفهان دانشگاه هنر است. نمایشگاه عکس «اینجا: پردیس ولیعصر دانشگاه هنر»، سومین نمایشگاه انفرادی سروش کیایی بعد از برگزاری نمایشگاه‌های «دیدی دگرگون» (۱۳۹۰) و «معماری ایران ۸۳۰ نانومتر» (۱۳۹۴) در گالری آرته به شمار می‌رود.

گشایش: جمعه ۷ آبان‌ماه – ساعت ۱۶
بازدید از این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۱۶ آبان‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد. 
گالری روزهای شنبه تعطیل است. 
گالری آرته: تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین‌تر از پل همت، بلوار علی‌خانی، ۲۰ متری گلستان، ۱۲ متری دوم، پلاک ۳