نشست تخصصی بررسی زیبایی‌شناختی سبک ناتورالیسم

جمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳
    یازدهمین نشست تخصصی میزانسن با عنوان «هنر دیدن» عصر شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۳ در سرای دیدار مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود. 

    طبق اعلام روابط عمومی گروه میزانسن، این نشست با حضور مهدی فلاحیان، نقاش، تصویرگر و پژوهشگر هنر، پیرامون «سبک ناتورالیسم و اصول زیبایی‌شناختی آن» با همراهی سیامک شریفان، مجسمه‌ساز و نقاش، به صورت یک نشست تئوری و با نمایش آثار وی تشکیل می‌شود. 

    گفتنی‌ست این نشست عصر روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۹۳ از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ در محل مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری شهرداری تهران (رسانهٔ سابق) به نشانی ‌میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، نرسیده به خیابان فلسطین، پلاک ۲۸ برگزار خواهد شد و حضور کلیه نقاشان، هنرمندان تصویری، هنردوستان و علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. 

     طبق اعلام گروه میزانسن، مهدی فلاحیان متولد ۱۳۳۰ فوق‌لیسانس رشتهٔ فیزیک و عضو انجمن نقاشان آمریکاست و تاکنون کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های مشترکی با نقاشان بزرگ انجمن PLEIN AIR آمریکا، از جمله شامل مت اسمیت، چارلز سووک، جان بودسین، جورج استریکلن و ران رانچر برگزار کرده است. از او تاکنون در جشنواره‌های متعددی در خارج از کشور تجلیل شده که آخرین آنها، کسب جایزهٔ نخست جشنوارهٔ رقابتی RayMarآمریکا در سال ۲۰۰۸ بوده است.
نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

مریم عسگری
پاسخ به این نظر
متاسفانه فکر می‌کنم پوستر این نشست اشتباه طراحی شده چون حتی یک جمله هم راجع به ناتورالیسم صحبت به میون نیومد و با درخواست دوستان مسئول جلسه فرمودند ما از آخر به اول آثار آقای فلاحیان رو بررسی می‌کنیم که درنهایت متوجه منظورشون نشدیم! و نفهمیدیم ناتورالیسم کجای ماجرای نشست امشب بود.

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea