دو پیام‌ تسلیت برای خانواده پرتوی و امیرعلی جوادیان

دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳
    در پی درگذشت عبدالحسین پرتوی، عکاس پیشکسوت مطبوعاتی و دبیر سابق سرویس عکس روزنامهٔ کیهان، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس پیامی با این مضمون صادرکرد که برای انتشار در اختیار «سایت عکاسی» قرار گرفته است:

انالله واناالیه راجعون
    خانواده معزز هنرمند ارجمند استاد عبدالحسین پرتوی؛
    با سپاس بیکران از آنچه به ما از محبت و ایثار آموختید. درگذشت فرهیخته‌ی گرانقدر استاد عبدالحسین پرتوی را به آن خاندان بزرگوار تسلیت عرض نموده و از خداوند منان آمرزش و غفران الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر بر صبر را برای بازماندگان خواستاریم.

  همچنین این انجمن در پی درگذشت مادر محترم امیرعلی جوادیان هم پیام تسلیتی با این مضمون صادر کرده است که عینا در زیر بازنشر می‌شود:

انالله واناالیه راجعون
هنرمند ارجمند جناب آقای امیرعلی جوادیان
  درگذشت مادر گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه آمرزش و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر بر صبر مسئلت داریم.

   «سایت عکاسی» ضمن تسلیت این فقدان بزرگ به امیرعلی جوادیان، از عکاسان باسابقه کشور، به اطلاع دوستان و  هنرمندان ارجمند می‌رساند مراسم بزرگداشت آن مرحومه روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۳ از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ در مسجد احمدیه واقع در خیابان ولیعصر (عج)، میدان منیریه برپا می‌شود.
نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

جاوید خدمتی
پاسخ به این نظر
درگذشت عکاس فرهیخته , عبدالحسین پرتوی را به خانواده آن بزرگوار تسلیت عرض نموده و از خداوند منان آمرزش و غفران الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر بر صبر را برای بازماندگان خواستارم.
همچنین درگذشت مادر گرامی آقای امیرعلی جوادیان را به ایشان و فرزند هنرمندشان سروش جوادیان و سایر بازماندگان آن مرحومه را تسلیت می گویم.

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea