مراسم افطاری انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس

پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۳

   مراسم گردهمایی و مهمانی افطار انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس با حضور ۴۵۰ عکاس انقلاب و دفاع مقدس دوشنبه ۲۳ تیرماه ۹۳ در تهران برگزار ‌شد. 

   
     طبق اعلام این انجمن، در آغاز این مراسم معنوی که با حضور پیشکسوتان عکاسی در عرصه‌های انقلاب و دفاع مقدس و همچنین فعالان حوزه‌های خبری و مستند و عکاسان جوان همراه بود محمدحسین حیدری، جانشین انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، ضمن خوشامدگویی و تشکر از تشریف‌فرمایی تمامی عکاسان و یادی از شهید جان‌بزرگی و عکاسان مرحوم عبدالحسین پرتوی، خانعلی صیامی و عباس فتحی که امسال دیگر در میان ما نیستند، بر سیاست‌های کلی تاسیس انجمن و دغدغه‌های حفظ و نگهداری نگاتیوهای دوران انقلاب و دفاع مقدس و جلوگیری از تخریب بیشتر آنها تاکید کردند. 

   
    سپس مراسم قرعه‌کشی سفرهای مکهٔ مکرمه و مشهد مقدس توسط تعدادی از پیشکسوتان عکاس برگزار شد. اسامی منتخبین مکهٔ مکرمه محمد صیاد، سیدحسین هاشمی، سیاوش پرتویی نفرات اصلی و جایگزین غلامرضا دادبین، رسول اولیازاده و احمد جان‌میرزایی و منتخبین سفر مشهد مقدس یدالله وزیری، محمود بدرفر، هوشنگ سلامت، ناصر درخشانی، محمود حاج‌محمدی، علی قلمسیاه، همت خواهی، محسن شاندیز، امیرعلی جوادیان، مهدی منعم، خسرو ورکانی، محمد کاظمیان و خانم‌ها مرضیه موسوی، پوراندخت پرتویی و فرزانه افتخاری اعلام شد. 

   
   شایان ذکر است ‏ مـراسم مذکور پـس از صـرف شـام در فضـای صمیمانه و گـپ‌وگـفـت‌های خـودمانی بین عکاسان به پایان رسید.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

غلامحسین محبی
پاسخ به این نظر
سلام.انشاالله فبول حق باشد.حالاچرا عکاسان دفاع مقدس شهرستان ها را دعوت نکردید ازاین محفل ثوابی ببرند...

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea