اطلاعیه تشکیل کلاس‌های آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای»

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳

    ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری محرم، به آگاهی هنرجویان محترم آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» می‌رساند تمامی کلاس‌های این آموزشگاه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴ و ۱۵ آبان‌ماه ۹۳ دایر هستند و کلاس‌ها طبق جدول زمانی تشکیل خواهند شد.
 

   کلیهٔ علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهٔ کلاس‌های ترم پاییز و اطلاع از سرفصل‌های دروس مختلف به این لینک مراجعه کنند یا پس از تعطیلات از ساعت ۱۰ تا ۱۹ با شماره تلفن‎های ۸۸۱۰۶۱۴۲ و ۸۸۱۰۶۱۴۳ در تهران تماس بگیرند. 


   همچنین از کلیهٔ هنرجویان واجد شرایط دعوت می‌شود پس از مطالعهٔ این اطلاعیه و طبق شرایط اعلام شده در آن در اسرع وقت نسبت به دریافت گواهی داخلی آموزشگاه برای دوره‌های به پایان رسیده اقدام کنند.


   اما علاوه بر دوره‌های حضوری، «مدرسه آنلاین عکاسی» هم برای ارایهٔ دوره‌های آموزشی آنلاین و از راه دور پیش‌بینی شده است. کلیهٔ متقاضیان از سراسر کشور می‌توانند بلافاصله پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام، از مطالب آموزشی مربوط به هر دوره به صورت غیرحضوری و آنلاین استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهٔ این دوره‌های آنلاین می‌توانید راهنمای مدرسه آنلاین عکاسی را مطالعه کنید. 

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea