نظراتی پیرامون جشنوارهٔ عکس «نقد بنا و فضای شهری»

سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

تعدادی از عکاسان کشور در گفتگوهایی با دبیرخانهٔ نخستین جشنوارهٔ عکس و کاریکاتور «نقد بنا و فضای شهری» نظرات خود را پیرامون اهمیت و کارکرد این مسابقه بیان کردند. 

  با تلاش مسئولین این مسابقه، هم‌اکنون متن گفت‌وگوهایی از محمد نوروزی، مجید ناگهی و امیرعلی جوادیان بر روی وبسایت مسابقه در دسترس است. تعداد دیگری از این گفت‌وگوها هم هفته پیش انجام شده بود که در اینجا قابل دسترسی است.

  نخستین مسابقهٔ سراسری عکس «نقد فضا و بنای شهری» را با هدف ترویج نگرش کیفی و ارتقای سطح آگاهی جامعه در رابطه با بناها و فضای شهری در دو بخش «سیما و منظر شهری» و «زندگی در فضای شهری» توسط معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، برگزار می‌شود. 

 گفتنی‌ست آخرین مهلت ارسال آثار برای این مسابقه تا ۱۴ اسفند ماه ۹۳ است و نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره، اردیبهشت‌ماه ۹۴ به نمایش درمی‌آید.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

مهرزاد صمدی
پاسخ به این نظر
سلام

کاش مثل جشنواره ها و مسابقات دیگر مهلت ارسال آثار بیشتر بود ... بالاخره موضوع اصلی این جشنواره بیشتر مربوط به دانشجویان معماری و شهرسازی میشود که خب مثل من خیلی ها تا همین روزها درگیر تحویل پروژه ها و دفاع پایان نامه ها بودند. امیدواریم با توجه به جدول برنامه ریزی دانشگاه ها و همزمان بودن تقریبی اکثر این زمانبندیها توجه بیشتری به دانشجویان علاقه مند به عکاسی شود. اطلاع رسانی سایت خود جشنواره دیر بود و به مراتب باعث اطلاع رسانی دیرتر در سایتهای شد.

یک ماه در این فصل شلوغی پروژه ها و برای این موضوع کم نیست ؟!

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea