فراخوان پنجمین جایزهٔ عکس مستند اجتماعی شید

پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

 فراخوان پنجمین دورهٔ جایزهٔ عکس شید با موضوع عکاسی مستند اجتماعی منتشر شد. 
 
 در پنجمین دوره این جایزه که تحت نظارت شورای سیاست‌گذاری متشکل از پیمان هوشمندزاده، بهروز مهری و روشن نوروزی برگزار می‌شود، هر عکاس می‌تواند با دو مجموعه عکس مستند اجتماعی (هر مجموعه بین ۷ تا ۱۵ فریم) شرکت کند. 
 
  تمامی مجموعه عکس‌ها باید در سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۱ دی ۹۲ لغایت ۱۲ دی ۹۳) و در محدودهٔ جغرافیایی ایران عکاسی شده باشند یا موضوع آنها به طور مستقیم با ایران یا ایرانیان در ارتباط باشد. 
 
  هزینهٔ ارسال یک مجموعه مبلغ ۲۰ هزار تومان و برای ارسال ۲ مجموعه مبلغ ۳۵ هزار تومان است. هزینه‌های دریافتی صرف برگزاری جایزه خواهند شد. 
 
  هیات داوران چهارمین دوره جایزه شید را مهران مهاجر، پیمان هوشمندزاده، مهدی وثوق‌نیا، جلال شمس آذران و آرش خاموشی تشکیل می‌دهند و مهلت ارسال آثار به این جایزه مستقل عکاسی تا ۱۸ فروردین ۹۴ است. 

  بر اساس اعلام دبیرخانه، مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد و عکاسان علاقه‌مند باید آثار خود را از طریق بخش ویژهٔ موجود در انتهای متن فراخوان اصلی آثار خود را ارسال کنند. 

  جایزه شید (به معنای نور و روشنایی) یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است که توسط سایت عکس آنلاین (رسانهٔ تخصصی عکاسی) برگزار می‌شود و هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می‌شود و هیات داوران هر سال تنها یک عکاس را به نام برندهٔ این جایزه معرفی می‌کند.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

روشن نوروزی
پاسخ به این نظر
سلام. خیلی ممنون از انتشار فراخوان.
عکس پوستر از امین رحمانی (منتخب بخش نمایشگاهی چهارمین دوره جایزه شید) است. سپاس

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea