کارگاه «عکاسی پرتره» مظفر طاهری در دانشگاه هنر تهران

دوشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴

 به همت گروه عکاسی معاونت آموزشی دانشگاه هنر تهران کارگاه «عکاسی پرتره» توسط مظفر طاهری پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۴ در پردیس این دانشگاه برگزار می‌شود. 

  طبق اعلام دست‌اندرکاران، این کارگاه از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در تالار شهید جانبزرگی پردیس ولیعصر دانشگاه هنر واقع در تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان بزرگمهر تشکیل می‌شود به عکاسی پرتره و تکنیک‌های نورپردازی در این ژانر عکاسی می‌پردازد. 

  حضور در این کارگاه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و کلیهٔ افراد متقاضی می‌توانند برای ثبت‌نام با شمارهٔ ۰۹۱۳۱۵۹۱۹۰۹ تماس بگیرند. 

  مظفر طاهری متولد سال ۱۳۳۷ در کرمان است و از دوران جوانی عکاسی را دنبال کرده و به گفتهٔ خود سابقهٔ ۳۵ سال کار در عکاسی پرتره را دارد. وی از سال ۱۳۷۸ به تدریس عکاسی در دانشکدهٔ هنر و معماری صبا در دانشگاه شهید باهنر کرمان مشغول بوده و کارشناس عکاسی موزهٔ هنرهای معاصر صنعتی کرمان است.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

نظرات

اصغر عاصم
پاسخ به این نظر
سلام . متاسفانه بیش از 25 کیلومتر را طی کردم تا به این کارگاه برسم و بجزئ اینکه من آنالوگ کار هستم و 35 سال کار میکنم ، بلد نیستم با نرم افزار کار کنم ، این وسایل من نیست ، این نور من نیست ، و شما می توانید این مطالب را از اینترنت دانلود کنید و مبدل مموری دوربین رو نیاوردم . و عکسهای خودم رو نیاوردم تا تعریف از خود نشه و این حرفها چیز دیگیه ای نداشت. متاسفانه در کشور ما فکر می کنند هرکی که در رشته ای موفق هست می تواند مدرس خوبی باشد

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea