کاندیداهای دریافت نخستین گرنت عکاسی مستند شید

شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۴

  هیات بررسی پروپزال‌های ارسالی به نخستین گرنت عکاسی مستند شید، اسامی ۶ عکاس را به عنوان نامزدهای دریافت این کمک هزینه اعلام کرد.

   بر اساس آرای اعلام شده، مهری رحیم‌زاده، سولماز قدیم‌لو دریانی، مهناز ناظری، حامد نظری، ابوالفضل نسائی و جاوید تفضلی شش عکاسی هستند که به عنوان نامزدهای دریافت نخستین گرنت عکاسی مستند شید انتخاب شده‌اند.

  پیمان هوشمندزاده، مهدی وثوق‌نیا، بهروز مهری، نیوشا توکلیان و دکتر محمدتقی فرور اعضای هیات کارشناسی بودند که پروپزال‌های ارسال شده به نخستین دوره گرنت عکاسی مستند شید را بررسی کردند.
 
 از بین این ۶ عکاس منتخب، یک عکاس زن و یک عکاس مرد به عنوان برندگان گرنت، کمک هزینه دو میلیون تومانی را دریافت خواهند کرد.
 
 موضوع اولین گرنت شید مربوط به «محیط زیست ایران» است و یک عکاس زن و یک عکاس مرد زیر ۳۵ سال، برای تکمیل پروژه‌ی عکاسی مستند خود مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت. برندگان گرنت موظف هستند مجموعه عکس خود را حداکثر ظرف مدت ۳ ماه (تا پایان آذرماه ۱۳۹۴) تکمیل کنند و در این مدت دو نفر عکاس حرفه‌ای به عنوان مشاور بر فعالیت‌های این دو عکاس نظارت و آنها را در پیشبرد مجموعه‌شان یاری خواهند کرد.
 
  مجموعه‌های برنده کمک هزینه پس از تکمیل، همزمان با نمایشگاه ششمین دوره جایزه عکس شید به نمایش گذاشته خواهند شد. 

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea