فراخوان حضور در چهارمین نمایشگاه سالیانه گالری 1PIX

شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴

 فراخوان گالری آنلاین 1PIX برای ارسال عکس جهت حضور در چهارمین نمایشگاه و چاپ در نخسین کتاب این گالری منتشر شد.
 
 بر این اساس، گالری عکاسان حرفه‌ای 1PIX پس از برگزاری سه نمایشگاه سالانه در خانه هنرمندان ایران و انتشار پکیج‌ها و کاتالوگ‌های نمایشگاهی، ایجاد مسابقات دوره‌ای با موضوعات مختلف با داوری هنرمندان و عکاسان ایرانی، جهت ماندگاری بیشتر اقدام به طراحی و آماده‌سازی فراخوان ارسال عکس برای کتابی فاخر از عکاسان برگزیده سایت و همچنین برپایی چهارمین نمایشگاه سالانه عکس گالری 1PIX در خانه هنرمندان ایران کرده است.

  در این فراخوان از کلیه عکاسان ایرانی دعوت شده است پس از عضویت در سایت اقدام به ارسال عکس‌های خود کنند و در صورت پذیرش و تائید داوران سایت، عکس‌های پذیرفته شده خود را در بخش ویژه کتاب و نمایشگاه ثبت کنند.
 
 گفتنی‌ست نخستین کتاب 1PIX همزمان با گشایش چهارمین نمایشگاه در خانه هنرمندان رونمایی خواهد شد. هر عکاس می‌تواند هر تعداد از عکس‌هایش را که برای سایت پذیرفته شده است در پروژه کتاب و نمایشگاه شرکت دهد.

  هزینه حضور در نمایشگاه برای هر عکس ۳۰ هزار تومان و هزینه حضور در کتاب برای هر عکس ۱۰۰ هزار تومان است. هر عکاس می‌تواند به ازای ثبت هر عکس در کتاب سه نسخه از کتاب را دریافت کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این باره و مطالعه متن کامل فراخوان به این لینک مراجعه کنید. 
 
 حداقل سایز چاپ هر اثر برای نمایشگاه ۴۰×۶۰ سانتیمتر خواهد بود و هیات انتخاب در مشخص کردن سایز، چیدمان و نوع ارایه آثار مختار خواهد بود. آخرین مهلت ارسال عکس برای پذیرش در گالری ۱۰ آذر ۹۴ و زمان گشایش نمایشگاه جمعه ۱۱ دی ۹۴ در خانه هنرمندان ایران خواهد بود. 

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea