پیام تشکر دبیر پنجمین همایش «۱۰ روز با عکاسان»

سه شنبه ۰۷ دى ۱۳۹۵

   با به پایان رسیدن پنجمین همایش «۱۰ روز با عکاسان»، سیدعباس میرهاشمی؛ دبیر پنجمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» ضمن قدردانی از نهادهای فرهنگی و هنری، تشکل‌ها و انجمن‌های عکاسی و عکاسان کشور در متنی نوشت:  

   «تحلیل و بررسی یک رویداد فرهنگی، هنری با توجه به زمینه‌ها و شرایط اجتماعی، فرهنگی و هنری، عوامل تقویت کننده و محدودیت امکانات و موانع بازدارنده و نتایج و پیامدهای آن میسر است و پنجمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» نیز با این نگاه قابل بررسی است. در این دوره‌ی همایش ۱۰ روز با عکاسان که با برنامه‌های گسترده‌تر از قبل و با تاکید بر نگاه علمی و پژوهشی برگزار شد، نهادهای عمومی، مراکز هنری، انجمن‌ها و تشکل‌های عکاسی، عکاسان با گرایش‌های گوناگون، استادان و پژوهشگران تخصصی در علوم اجتماعی و انسانی و هنر، حامیان مالی، خبرنگاران، رسانه‌ها و منتقدان تاثیرگذار بودند. 

   از عزیزانی که حضور فعال داشتند و دوستانی که به هر دلیل نتوانستند یا تمایل نداشتند در پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان مشارکت کنند یا حضور داشته باشند و همچنین از افرادی که با هر نگاهی، نظرات و نقدهای خود را شفاهی یا کتبی اعلام و منتشر کردند قدردانی می‌کنم. با اشتیاق همچنان پذیرای نقد و نظر درباره پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان هستم و مایه‌ی خوشحالی است که عزیزان نظرات و نقدهای خود را برای ما ارسال کنند.» 

   سید عباس میرهاشمی در ادامه این متن نوشته است: «پنجمین همایش ۱۰ روز با عکاسان تلاش کرده با نگاه فراگیر، علمی و تخصصی در مشارکت با نهاد‌ها، ‌ تشکل‌ها، انجمن‌ها و عکاسان، رویداد موثری را در تعامل با فرهنگ و جامعه رقم بزند. امید که با تعامل درونی و بینابینی، شعار اساسی همایش یعنی «عکاسی، فرهنگ، جامعه» تقویت شده و توسعه یابد.»

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea