برگزاری همایش بین المللی «عکاسی نجومی»

چهارشنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۶

   دانشگاه صنعتی امیبرکبیر با همکاری دبیرخانه دائمی پروژه بین‌المللی جهان در شب  (TWAN) در ایران، از روز چهارشنبه ۶ شهریورماه ۹۶ به مدت ۳ روز همایش بین‌المللی «عکاسی نجومی» را برگزار می‌کند.

   اصول اولیه ترکیب‌بندی و زیبایی‌شناسی عکاسی، نقد هنری، ابزارشناسی، اصول عکاسی نجومی، آشنایی با CCD، عکاسی اعماق آسمان، عکاسی فروسرخ، DSLR Photometry، پردازش عکس‌های نجومی و ... از جمله سرفصل‌های این دوره هستند.

   همچنین در کنار برگزاری این همایش سه روزه، مسابقه TWAN نیز برگزار خواهد شد. عکس‌های پذیرفته شده در مسابقه در گالری نمایش داده خواهند شد و پس از داوری به برگزیدگان مسابقه جوایز نفیسی اهدا می‌شود. شرکت کنندگان محترم می‌توانند برای شرکت در مسابقه حداکثر ۵ عکس از آثار خود را با مشخصات زیر به نشانی twan.aut@gmail.com ارسال کنند:

- در متن ایمیل مشخصات شرکتکننده ذکر شود.
- حجم فایل باید کمتر از ۲Mb باشد
- عکس باید با فرمت jpg باشد
- اسم هر فایل باید نام شرکتکننده و شماره عکس (ا تا ۵) باشد.
- محل عکاسی و سوژه هر عکس درصورت امکان ذکر شود.

   لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در این همایش تا ۳ شهریورماه ۹۶ است و برای ثبت نام دانشجویان درج شماره دانشجویی و نام دانشگاه الزامیست و ثبت نام بعد از تایید مشخصات قطعی خواهد شد.

   همچنین امکان اسکان برای شرکت کنندگان در این همایش نیز میسر است. هزینه اسکان به ازای هر شب ۱۵هزار تومان است و به صورت حضوری در زمان همایش دریافت خواهد شد. لازم است متقاضیان تمایل خود را برای استفاده از محل اسکان ، در فرم ثبت نام اعلام کنند. با توجه به واریز مستقیم پول به حساب درآمد‌های اختصاصی دانشگاه، پس از ثبت نام امکان استرداد وجود ندارد.

نویسنده


ارسال نظر

در پاسخ به نظر زیر :

مطالب مرتبط

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea