خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۶۸ )

کافه عکس تولدت مبارک !

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۸۲

امروز چهارشنبه 1/11/82 مصادف با اولین سالگرد افتتاح کافه عکس است. از تمامی عزیزان جهت شرکت در مراسم جشن افتتاح کافه عکس از ساعت 5 تا 10شب دعوت می شود .


بخش ویژه : انتخابات مجلس

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

به منظور پوشش تصویری مناسب از فعالیت عکاسان در مراحل مختلف انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی بخش ویژه ای به این موضوع اختصاص یافته است . از همه عزیزان عکاسان خبری و مطبوعاتی و ... که از فعالیت های انتخاباتی اهم از تبلیغات . سخنرانی . گردهمایی . همایش . تحصن و ... عکاسی می کنند دعوت می نمایم که با ارسال تک عکس و یا مجموعه عکس به صورت مرتب و روزانه در هر چه فعال تر شدن این بخش همکاری نمایند .
با تشکر


به خدا دیر شد امروز دوشنبه عکسها را ببرید !

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

با وجود یاد آوری به هنگام و مکرر سایت عکاسی به عکاسان گرامی در خصوص آماده نمودن عکسهای مورد نظر جهت شرکت در دو سالانه عکس ایران و تحویل به موقع عکس ها به دبیر خانه دو سالانه متاسفانه هنوز تعداد بسیاری از عکاسان کار های خود را برای دقیقه 90 و شاید هم وقته اضافه گذاشته اند . لازم به ذکر است که مهلت تحویل آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و سعی کنید به هر ترتیب ممکن عکسهای خود را امروز 29 /8 /82 به دبیر خانه تحویل دهید . اطلاعات بیشتر در سایت دو سالانه


بروز شد ...

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲

بخش ویژه زلزله بم با به نمایش گذاشتن چهار مجموعه عکس جدید از محمد رضا جمالی فرد امیر رستمی - رامک بام زر و مهدی قاسمی پاکرو به روز شد . کماکان این بخش آماده جمع آوری اسامی عکاسان حاضر در بم و عکس های آنها می باشد .


چهار مجموعه جدید از عکسهای زلزله و روزهای بعد از زلزله

دوشنبه ۲۹ دى ۱۳۸۲
محمد رضا جمالی فرد


امیر رستمی


رامک بام زر


مهدی قاسمی پاکرو -مجموعه دوم

ذکر این نکته ضروری است که سایت عکاسی بنا بر اهمیت موضوع و حضور گسترده عکاسان اهم از حرفه ای و آماتور و به منظور انعکاس هرچه بهتر فعالیت همه عکاسان در زلزله بم عکسهای ارسالی را بدون Edit بر روی سایت قرار می دهد.


روزنامه همشهری امروز و یک اتفاق عحیب

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

ظاهرا پی گیری های آقای افشین شاهرودی در دفاع از حقوق عکاسان مطبوعات دارد به نتیجه می رسد . در روزنامه همشهری امروز مورخه 27/8/82 تمامی عکسهای صفحات داخلی دارای نام عکاس و یا منبع عکس بود که تا به حال بی سابقه بوده . لطفا" اگر آقای شاهرودی و یا دیگر دوستان در این خصوص اطلاعات بیشتری دارند همینجا بنویسند .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea