خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۳۳ )

نمایشگاه عکس حسن رجبی نژاد

چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۲
azad.jpg

نمایشگاه عکس حسن رجبی نژاد از روز یک شنبه 30 آذر با عنوان مال فروش ( از مجوعه انسان ایرانی - 2 ) در گالری طراحان آزاد برگزار می شود .
افتتاحیه : یکشنبه 30 آذر از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر
بازدید: تا 4 دی از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر
گالری طراحان آزاد . خیابان فاطمی . میدان سلماس . شماره 41


Alera ابزار ذخیره عکسهای دیجیتال جدیدی را معرفی نمود.

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۲

alera.jpg
شرکت Alera، سازنده و توسعه دهنده ابزارهای پیشرفته ضبط DVD و CD ، قصد دارد ابزار جدیدی را برای انتقال مستقیم عکسهای موجود در حافظه دوربین‌های دیجیتال روی دیسکهای فشرده CD به بازار عرضه نماید. این ابزار بسیار جمع و جور و قابل حمل بوده و عکاس می‌تواند در هر جا که باشد برای توزیع سریع عکسها و یا آزاد کردن فضای حافظه دوربین و استفاده مجدد از آن، بدون نیاز به کامپیوتر ... ادامه


درخواست از عکاسان تهرانی شرکت کننده در دومین جشنواره عکس کودک

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۲

دبیرخانه دومین جشنواره عکس کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طبق قرار، در روز افتتاحیه جشنواره (27 آذر)، عکسهای عکاسان تهرانی را که به نمایشگاه راه نیافته اند، به عکاسان بر می گرداند. از عکاسان تهرانی درخواست می شود برای دریافت عکسها در همان روز به همکاران دبیرخانه (مستقر در سالن آفرینشها) مراجعه کنند.


چند خبر

سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۲

زخمی شدن عکاس جنگ جیمز نچوی در عراق – حضور هنگامه فهیمی عکاس AFP در عراق - ناراحتی گردن مشکل همه عکاسان خبری و... را در وبلاگ حسن سربخشیان بخوانید .


آیا باور کنیم ؟

دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۲
capt.lon82812141626.jpg
آیا باور کنیم این بد بخت شپش زده همان سردار قادسیه، دیکتاتور بزرگ قرن، قاتل هزاران جوان ایرانی و عراقی، فارس و کرد و عرب همان که آن بلا را به سر کودکان حلبچه آورد همان که از کودکی در دبستان مرگ بر او می گفتیم و آخرش هم نمرد! صدام حسین است.باید خوشحال بود ؟ آیا واقعیت دارد ؟ هیچ عکاسی در محل نبود حتی هیچ گزارشگری تصویر فقط همان است که نیرو های آمریکایی نشان ... ادامه

ببخشید!

يكشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۲

راه اندازی بخشهای تخصصی سایت وقت زیادی می گیرد و قبول بفرمایید اداره کردن سایت به این گستردگی از عهده یک نفر خارج است . به هر حال من تمام تلاش خودم را برای راه اندازی بخشهای فنی سایت نمودم و امیدوارم مورد استفاده شما قرار گیرد. لطفا" از نظرات خود مرا آگاه کنید.
اولین بخش آماده : خبر


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea