خبر
( تعداد مطالب : ۹۰۳۹ )

طبل تو خالی !

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۲

نمیدانم چرا این روزها هرحرکت پرسر و صدا یی توخالی است چهارتا شرکت تولید کننده و نماینده تلویزیون 2 شرکت نماینده گیتار و 4 شرکت نماینده سیستمهای صوتی و 2 شرکت تولید کننده سی دی و نوار به همراه 1 شرکت ایرانی تجهیزات عکاسی چهارمین نمایشگاه تجهیزات صوتی ، تصویری ، سینمایی ،عکاسی و ادوات موسیقی و یا به عبارتی IRAN SHOWTECH 2003 را در طبقه همکف سالن میلاد برگزار ... ادامه4 گالری جدید

سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۲

مجموعه عکسهای آبنوس البرزی با عناوین لاله ، آینه و پنجره و عکسهای صنم زنجانی با موضوع آسمان در گالری سایت آماده بازدید است . در صورتی تمایل می توانید نقد و نظر خود را درباره این عکسها وسایر عکسهای گالری برای سایت ارسال تا همگی از آن استفاده کنیم .


نمایشگاه عکس آسمان و شب

يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۲

asman.jpg
نمایشگاه سه عکاس آسمان وشب با عنوان آرام و ژرف از دوم آبانماه در گالری آتشزاد بر پاست .
این نمایشگاه عکسهای اشین دانیلی ذکریان . بابک امین تفرشی و سیاوش صفاریان پور را به نمایش می گذارد . در روز افتتاحیه نمایش ویژه اسلاید با حضور عکاسان از برنامه های اعلام شده است .
افتتاحیه : 2 آبان 1382 از ساعت 16 تا 20
بازدید تا 8 آبان از ساعت 16 تا 19
گالری آتشزاد : میدان ونک . خیابان عباسپور( توانیر) . ساختمان 43


ضرورت بازنگری دروس رشته عکاسی در دانشگاه

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۲

بازنگری و روزآمد کردن مطالب آموزشی در رشته های دانشگاهی از جمله ضروریاتی است که بر مبنای پیشرفت و توسعه علوم وفنون و یافته های جدید باید در راس امور علمی و برنامه های تحصیلی دانشگاه ها قرار گیرد.اما با گذشت بیست سال از تاسیس رشته عکاسی در ایران و راه اندازی مقطع تحصیلی فوق لیسانس برای این رشته هنوز از تغییرات جزیی مصوب وزارت علوم در این رشته خبری نیست و مطالب ... ادامه


نمایشگاه عکس در گالری راه ابریشم

شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۲

نمایشگاه عکسهای خانم لیلا پازوکی از روز شنبه 26 مهر 82 در گالری راه ابریشم بر گزار می شود .
افتتاحیه : از ساعت 5 تا 30/8 بعد از ظهر 26 مهر
زمان : 26 تا مهر تا 8 آبان ماه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر
مکان : گالری راه ابریشم . بلوار آفریقا . خیابان تابان شرقی


پوستر سایت عکاسی منتشر شد

پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۲
poster.jpg
طراحی صفحات سایت سایت عکاسی و کلیه امور تبلیغاتی سایت توسط دوست عزیز م اونیش امین الهی ( دفتر گرافیک همرنگ ) انجام شده است که با عرض پوزش از اعلام دیر هنگام این مطلب و تشکر از زحمات بسیاری که برای این سایت کشیده اند . به اطلاع می رسانم که تبلیغات گسترده سایت عکاسی توسط دفتر گرافیک همرنگ از هفته آینده آغاز می شود و در اولین گام پوستر سایت منتشر شد .

تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea