خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۲ )

فراخوان اولین جایزه عکس کاوه گلستان

يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۲


گالری گلستان اولین مراسم اهداء جایزه عکس کاوه گلستان را زیر نظر شورای سیاستگذاری این جایزه در مهرماه سال 1383 برگزار می‌کند. بدین‌منظور از کلیه عکاسان کشور دعوت می‌شود برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره کاوه در این مسابقه شرکت کنند.

شرایط و مقررات
مسابقه در سه بخش: تک عکس خبری، گزارش تصویری (picture story) و معرفی یک استعداد جوان برگزار خواهد شد.


منظور از گزارش تصویری ... ادامه


انتخاب هئیت داوران جایزه کاوه گلستان

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۲

خبر اختصاصی : در آخرین جلسه شورای سیاستگذاری جایزه کاوه گلستان هئیت داوران این جایزه معرفی شدند.خانمها : لیلی گلستان - رعنا جوادی . آقایان : جعفر پناهی - ابراهیم حقیقی - احمد عالی - سیف الله صمدیان - محممود کلاری به عنوان هئیت داوری انتخاب و آقای بهمن جلالی به عنوان دبیر جایزه کاوه گلستان و خانم سیما افشار مسئولیت دبیر اجرائی این جایزه را عهده دار شدند .

ضمنا" پیرو اعلام قبلی حضور آقای شهید العلم در مراسم اهداء این جایزه قطعی شد .


لینک

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۲

پاسخ قابل تحسین مدیر مسئول مجله زنان به اعتراض حسن سربخشیان


توجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آرشیو رضا برجی و باقی قضایا

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۲

در خبر ها آمده بود که وزارت ارشاد آرشیو نگاتیو های رضا برجی را به مبلغ دویست میلیو ن تومان خریداری می نماید. اگر چه نفس این عمل و توجه مسئولین به زحمات و صدمات جبران ناپذیری که رضا برجی در طول جنگ با حضور مستمر خود متحمل شده قابل تقدیر و تحسین است . اما اعلام این خبر سوالاتی را به وجود آورده که بهتر است وزارت ارشاد پاسخی برای آنها ارایه نماید. در صفحه هنر روزنامه شرق هفته گذشته این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.


مدل جدید Canon EOS-1D

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۲

canon_eos1dmkii.gif
شرکت کانن اعلام نموده است که مدل جدید دوربین EOS 1D خود را بنام MarkII باسنسور CMOS و دقت 8.2 MP ارائه نموده است. این دوربین دارای 40 فریم حافظه موقت عکس با فرمت JPEG (20 عکس با فرمت Raw) می باشد. یعنی این دوربین می تواند با حداکثر کیفیت و سرعت بالا حدود 69 مگاپیکسل در ثانیه (یا 100 MB/s) را در حافظه موقت خود ذخیره نماید. دیگر تغییرات این دوربین شامل اضافه شدن یک پورت USB، شکاف حافظه SD، حذف سنسور تراز سفیدی خارجی به همراه تغییرات اندکی در شکل بدنه می‌باشد. قیمت این مدل 4500 دلار میباشد.


دستگاه اطمینان از صحت اطلاعات Canon

شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۲

dvke2-front.jpg
شرکت کانن اعلام نموده است که جدیدترین نسخه بازبینی صحت اطلاعات بنام DVK-E2 را ارائه نموده است. این دستگاه برای اطمینان از تغییر نکردن عکس اصلی از دوربین موردنظر بکار می‌رود و برای شرکتهای بیمه، دادگاه‌ها، خبرگزاریها و دیگر مراکز کاربرد دارد و می‌تواند کوچکترین اختلاف و تغییر در عکس را بعد از گرفته شدن عکس تشخیص دهد. مجموعه جدید ارائه شده کوچکتر از مدل قدیمی ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea