خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۴۲ )

معرفی دوربین دیجیتال Casio QV-R51

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

casioqvr51.jpg
شرکت کاسیو ساخت دوربینی 5 MP با زوم اپتیکال 3X بنام QV-R51 را اعلام نمود. این دوربین کوچک 5 Mp بر اساس بدنه QV-R40 اما این بار از آلیاژ منیزیوم ساخته شده است. این دوربین در عرض 1 ثانیه آماده کار شده و تاخیر شاتر آن تنها 0.01 ثانیه می‌باشد. QV-R51 دارای یک مانیتور بزرگLCD 2.0 اینچی و 9.7 MB حافظه داخلی و شکاف حافظه SD/MMC بوده و با دو باتری AA کار می‌کند. این دوربین از مارس 2004 به بازار عرضه می‌گردد.


دو مدل دوربین دیجیتال جدید از نیکون

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

coolpix2200.jpg
شرکت نیکون تولید دو مدل جدید بنامهای Coolpix 3200 و Coolpix 2200 را اعلام نمود. این دو دوربین تقریبا دارای بدنه یکسان ( مشابه Coolpix 3100) بوده و به ترتیب دارای 3 و 2 مگاپیکسل رزولوشن می‌باشند. این دو Coolpix دارای 14.5 MB حافظه داخلی برای نگهداری عکسها بدون استفاده از کارت SD یا استفاده در شرایط اضطراری، پر بودن کارت حافظه می‌باشد. این دو دوربین با دو باتری نیکل متال هیبرید EN-MH1 NiMH به همراه شارژر عرضه می‌شود. نیکون برای این دوربین‌ها پوشش ضد آب نیز عرضه نموده است.


دوربین جدید الیمپوس C-760 Ultra Zoom

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

olympusc760front.jpg
شرکت الیمپوس که در زمینه ساخت دوربین های جمع و جور با زوم بالا مشهور است، ساخت دوربین جدید سری CAMEDIA خود بنام CAMEDIA C-760 Ultra Zoom را اعلام نمود. این دوربین 3.2 مگاپیکسلی کوچکترین و سبکترین (280 گرم) دوربین دیجیتال دنیا با زوم 10X (معادل 42 – 420mm در مقیاس 35mm) می‌باشد. این دوربین از فوریه 2004 به بازار عرضه خواهد شد.


برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

پیرو خبرقبلی عصر پنج شنبه 25 دی جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعات در خانه هنرمندان برگزار شد. دراین جلسه برای اولین بار یکصد نفر از اعضاء در جلسه حاضر شدند و پس از چهار سال از تشکیل انجمن، انتخابات با به حد نصاب رسیدن اعضاء برگزارشد. در این جلسه پس از گزارش دبیر انجمن از فعالیتهای یک ساله و ... رای گیری انجام شد که از 97 رای اخذ شده 3 رای سفید و بقیه ... ادامه


دومین نمایشگاه انجمن ایرانشهر در خانه هنرمندان

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

53 عکاس بیش از صد عکس را با موضوعهای گوناگون به منظور حمایت ازمصیبت زدگان زلزله اخیر بم در دو نمایشگاه به معرض نمایش و فروش گذاشتند.
نخستین نمایشگاه در نگارخانه لاله از تاریخ بیستم تا بیست وپنجم دی برگزار شد و دومین نمایشگاه از تاریخ بیست وهفتم تا بیست و نهم دیماه در خانه هنرمندان برپا خواهد بود.
در این نمایشگاه با پیوستن چند عکاس دیگر، تعداد عکاسان ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

Powered by Practicalidea