خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۳۳ )

اخبار دوسالانه عکس ایران

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

آقای بهمن جلالی. دبیر دوسالانه عکس ایران اعلام کرد : محل بر گزاری چهارمین دو سالانه عکس ایران نگار خانه خیال و زمان تشکیل شورای سیاستگذاری دو سالانه اول دی ماه 1382 تعیین شده است .
سایت عکاسی در نظر دارد در صورت موافقت مسئولین سایت اختصاصی چهارمین دوسالانه عکس ایران را راه اندازی کند .


نمایشگاه عکس دیجیتال در گالری آریا

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲
Negareh.jpg
نمایشگاه عکس دیجیتال نگاره آیت الهی از 26 آبان تا 2 آذر سال جاری در گالری آریا به نمایش در می آید. گشایش: دوشنبه 26 آبان ساعت 16 تا 20بازدید: 26 آبان تا 2 آذر ساعت 15 تا 19گالری آریا: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان شهید بهشتی كوچه زرین شماره 11 توضیح ضروری : گالری آریا از این پس در دو طبقه به طور همزمان اقدام به برپایی نمایشگاه می نماید و خبر قبل هم صحیح است .

بی بی سی و گزارش نمایشگاه عکس عکاسان ایرانی

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

در نمایشگاه عکس عکاسان ایرانی در دانشگاه لندن، زندگی شهری در ایران معاصر در معرض دید علاقمندان قرار داده شده و ده عکاس جوان ایرانی کارهای خود را در آن به نمایش گذاشته اند.
یلدا معیری، جواد منتظری، امید صالحی، حمیده ذوالفقاری، مهرانه آتشی، حنا دارابی، بهمن جلالی، فرزانه خادمیان، عرشیا کیانی، عباس خسروی عکاسانی هستند که آثارشان را به لندن آورده اند.
این توضیح ... ادامه


نمایشگاه عکس گروه ورا

سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۲
vara.jpg
دومین نمایشگاه عکس گروه ورا با عنوان شهر دیگر از روز شنبه 24 آبان 1382 در گالری سیحون برگزار می شود . در این نمایشگاه عکسهای مهرداد نراقی . صالح تسبیحی . امیر حسین ابن الدین و صدرا وجدانی به نمایش در می آید . افتتاحیه : 24 آبان 82 از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر بازدید تا 29 آبان 82 از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

نمایشگاه عکس در گالری آریا

دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۲
invitation2.jpg
نمایشگاه عکس مسعود امیر لوئی، تورج خامنه زاده، مهدی وثوق نیا و آرش یدالهی از 26 آبان تا 2 آذر سال جاری در گالری آریا به نمایش در می آید. گشایش: دوشنبه 26 آبان ساعت 16 تا 20بازدید: 26 آبان تا 2 آذر ساعت 15 تا 19گالری آریا: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان شهید بهشتی كوچه زرین شماره 11 این نمایشگاه با حمایت كانون انفورماتیك و مجله عكس برگزار می شود.

عضویت

يكشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۲

در صورت تمایل به عضویت در سایت عکاسی به صفحه اول سایت مراجعه نمایید . دقت کنید پس از درج اطلاعات و ثبت آن ، تا زمانی که به ایمیل ارسالی از AKKASEE.COM پاسخ ندهید یعنی بر روی آدرسی که در ایمیل قرار دارد کلیک نکنید عضویت شما ثبت نمی شود .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea