خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۳۳ )

یاد آوری

يكشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۲

جلسه روز دوشنبه ساعت 4 بعد از ظهر خانه هنرمندان را فراموش نکنید . اطلاعات بیشتر چند خبر پایین تر !


عکاسی و ماه گرفتگی

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۲

اگر به عکاسی از ماه گرفتگی امشب علاقه مند هستید توصیه می شود نگاهی به مطالب مندرج در این سایت بیندازید .
همچنین می توانید از طریق سایت نجوم گزارش لحظه به لحظه ماه گرفتگی را دنبال کنید . سایت سایت عکاسی آماده نمایش عکسهای شما از ماه گرفتگی امشب است .


نمایشگاه تخصصی کتاب

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۲

مرکز نشر دانشگاهی از امروز 17 آبان ماه تا 29 آبان اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی کتابهای خارجی نموده است در مجموعه کتابهای هنر فهرست کتابهای عکاسی نیز وجود دارد .
نمایشگاه مرکز نشر دانشگاهی در خیابان خالد اسلامبولی ( وزراء) . نبش خیابان نهم . شماره 85 . واقع است و از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 30/8 تا 30/15 و پنج شنبه ها از ساعت 30/8 تا 30/13 آماده ارایه خدمات است .


به بهانه نمایشگاه انجمن عکاسی ایرانشهر

جمعه ۱۶ آبان ۱۳۸۲

دوستان گرامی
در پی برگزاری سومین نمایشگاه انجمن عکاسی ایرانشهر در نگارخانه لاله (3 تا 8 آبان 1382) ، اظهار نظرهایی در رسانه ها شد که در مجموع تاییدآمیز بود. جز در یک مورد که نویسنده نظر نامساعد به نمایشگاه داشت.
به اعتقاد من نه اظهار نظرهای تاییدآمیز ما را باید دچار توهم کند و از واقع بینی و توجه به ضعفهای احتمالی به دور افکند و نه نظر نامساعد ما را آزرده و ... ادامه


دعوت به همکاری

جمعه ۱۶ آبان ۱۳۸۲

سایت عکاسی بر اساس اصل تعلق به همه عکاسان ایرانی و هنرمندان و هنردوستان از علاقه مندان جهت هرچه گسترده تر شدن دامنه فعالیت و اطلاع رسانی خود از سراسر ایران و جهان دعوت به همکاری می کند. خبرنگار، نویسنده، منتقد، عکاس و ... شما می توانید شرایط و پیشنهاد خود را در اسرع وقت به ایمیل سایت ارسال کنید تا مقدمات همکاری شما فراهم شود.


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea