خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۲ )

وبلاگ سایت عکاسی

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

logoweblog.gif
وبلاگ سایت عکاسی سریع ترین شبکه اطلاع رسانی عکاسی به زبان فارسی است که هر روز آخرین اطلاعات و اخبار عکاسی ایران را منعکس می کند . وبلاگ عکاسی در اختیار همه عکاسان و علاقه مندان عکاسی است شما می توانید اخبار ، یادداشت ، نقد و نظریات خود را برای سایت ارسال نمایید تا به نام خودتان بر روی وبلاگ قرار گیرد.


معرفی وبلاگ دوربین دیجیتال

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

دوربین دیجیتال عنوان وبلاگی است که دوست خوبمان آقای رضا شهبازی از تیرماه 1382ر اه اندازی نموده . و در آن به طور مرتب اطلاعات مفیدی درباره دوربین دیجیتال و عکاسی به زبان فارسی می نویسند . نظر به تخصصی بودن فعالیت ایشان از سوی سایت عکاسی پیشنهاد انتقال وبلاگشان را به سایت عکاسی مطرح نمودیم که مورد موافقت قرار گرفت ضمن سپاس و تشکر از ایشان از این پس می توانید مطالب جدید را در وبلاگ جدید دوربین دیجیتال و مطالب قبلی را در قسمت مقاله سایت سایت عکاسی مطالعه نمایید .


اخبار دوسالانه عکس ایران

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

آقای بهمن جلالی. دبیر دوسالانه عکس ایران اعلام کرد : محل بر گزاری چهارمین دو سالانه عکس ایران نگار خانه خیال و زمان تشکیل شورای سیاستگذاری دو سالانه اول دی ماه 1382 تعیین شده است .
سایت عکاسی در نظر دارد در صورت موافقت مسئولین سایت اختصاصی چهارمین دوسالانه عکس ایران را راه اندازی کند .


نمایشگاه عکس دیجیتال در گالری آریا

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲
Negareh.jpg
نمایشگاه عکس دیجیتال نگاره آیت الهی از 26 آبان تا 2 آذر سال جاری در گالری آریا به نمایش در می آید. گشایش: دوشنبه 26 آبان ساعت 16 تا 20بازدید: 26 آبان تا 2 آذر ساعت 15 تا 19گالری آریا: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان شهید بهشتی كوچه زرین شماره 11 توضیح ضروری : گالری آریا از این پس در دو طبقه به طور همزمان اقدام به برپایی نمایشگاه می نماید و خبر قبل هم صحیح است .

بی بی سی و گزارش نمایشگاه عکس عکاسان ایرانی

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۲

در نمایشگاه عکس عکاسان ایرانی در دانشگاه لندن، زندگی شهری در ایران معاصر در معرض دید علاقمندان قرار داده شده و ده عکاس جوان ایرانی کارهای خود را در آن به نمایش گذاشته اند.
یلدا معیری، جواد منتظری، امید صالحی، حمیده ذوالفقاری، مهرانه آتشی، حنا دارابی، بهمن جلالی، فرزانه خادمیان، عرشیا کیانی، عباس خسروی عکاسانی هستند که آثارشان را به لندن آورده اند.
این توضیح ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea