خبر
( تعداد مطالب : ۹۲۶۲ )

نمایشگاه تخصصی کتاب

شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۲

مرکز نشر دانشگاهی از امروز 17 آبان ماه تا 29 آبان اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی کتابهای خارجی نموده است در مجموعه کتابهای هنر فهرست کتابهای عکاسی نیز وجود دارد .
نمایشگاه مرکز نشر دانشگاهی در خیابان خالد اسلامبولی ( وزراء) . نبش خیابان نهم . شماره 85 . واقع است و از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 30/8 تا 30/15 و پنج شنبه ها از ساعت 30/8 تا 30/13 آماده ارایه خدمات است .


به بهانه نمایشگاه انجمن عکاسی ایرانشهر

جمعه ۱۶ آبان ۱۳۸۲

دوستان گرامی
در پی برگزاری سومین نمایشگاه انجمن عکاسی ایرانشهر در نگارخانه لاله (3 تا 8 آبان 1382) ، اظهار نظرهایی در رسانه ها شد که در مجموع تاییدآمیز بود. جز در یک مورد که نویسنده نظر نامساعد به نمایشگاه داشت.
به اعتقاد من نه اظهار نظرهای تاییدآمیز ما را باید دچار توهم کند و از واقع بینی و توجه به ضعفهای احتمالی به دور افکند و نه نظر نامساعد ما را آزرده و ... ادامه


دعوت به همکاری

جمعه ۱۶ آبان ۱۳۸۲

سایت عکاسی بر اساس اصل تعلق به همه عکاسان ایرانی و هنرمندان و هنردوستان از علاقه مندان جهت هرچه گسترده تر شدن دامنه فعالیت و اطلاع رسانی خود از سراسر ایران و جهان دعوت به همکاری می کند. خبرنگار، نویسنده، منتقد، عکاس و ... شما می توانید شرایط و پیشنهاد خود را در اسرع وقت به ایمیل سایت ارسال کنید تا مقدمات همکاری شما فراهم شود.


نمایشگاه گروهی

جمعه ۱۶ آبان ۱۳۸۲
cart-fatema.jpg
از امروز پنج شنبه 15 آبان تا 29 آبان در گالری فاتی ما نمایشگاه گروهی برپاست در این نمایشگاه نقاشی : علیرضا جدی . مهدی هاشمی . الهام رسمی . نگین گنجوی و افشین پیر هاشمی عکس : جاوید رمضانی . محمد رضا شاهرخی نژاد و مریم ایران پناه و ویدئو آرت : امید بنکدار و کیوان علی محمدی به نمایش در می آید . به استناد کارت دعوت ناخوانا ! نمایشگاه این آثار در روز پنج ... ادامه

روزنامه شرق

پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۲

عكس هاى گرفته نشده و نگاه منتقد ــ افراط بر حضور عنوان دو مقاله عکاسی صفحه هنر روزنامه شرق امروز است که مطالعه آنها خالی از لطف نیست .


جلسه عکاسى با حضور عکاسان فرانسوى

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۲

همانطور که قبلا" هم گفتم از یکشنبه یازدهم آبان نمایشگاه عکس سه عکاس فرانسوی در گالری راه ابریشم برپاست . در این نمایشگاه عکسهای ژان پیر بریگودیو . ژان لویی هس و ژرمن روز به نمایش در آمده است . بازدید از این نمایشگاه را جدا" توصیه می کنم . ضمنا" این عکاسان در روز دوشنبه 19 آبان ماه ساعت 4 بعد از ظهر در خانه هنر مندان جلسه پرسش و پاسخ همراه با نمایش اسلاید دارند .


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

Powered by Practicalidea