نخستین رسانه‌ی تخصصی عکاسی
اطلاع رسانی، هنر و آموزش
شروع انتشار: مهر ۱۳۸۲ – نسخه‌‌ی ششم: خرداد ۱۳۹۷

سایت عکاسی به‌عنوان اولین رسانه تخصصی عکاسی در ایران با نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه‌ی عکاسی اکنون به یکی از معتبرترین رسانه‌های عکاسی فارسی زبان برای مخاطبان جدی عکاسی تبدیل شده است. این رسانه با هدف ارتقاء آگاهی نظری و فنی در حوزه عکاسی و همراهی با جریان روز عکاسی دنیا علاوه بر انتشار اخبار، فراخوان‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، مصاحبه‌ها، معرفی عکاسان بزرگ، مطالب آموزشی پایه و پیشرفته و معرفی دوربین و تجهیزات، با مقالات نظری، نقد و بررسی و معرفی کتاب‌ها، مجموعه‌عکس‌ها و نمایشگاه‌ها به عکاسی به‌عنوان هنری جدی و مبتنی بر رویکردهای نظری‌ـانتقادی می‌پردازد.

تولید محتوای تخصصی عکاسی به زبان فارسی از مهم‌ترین اهداف سایت عکاسی بوده و هست، که در سال‌های اخیر نیز به‌طور جدی آن را پیگیری کرده‌ایم و خوشبختانه، به‌یاری و همراهی طیف فرهیخته‌ی عکاسی ایران و به‌گواهی بایگانی سایت و نظرات کاربران، این تلاش‌ها پرثمر بوده است.

در سایت عکاسی می‌کوشیم با عنایت ویژه به عکاسی به‌عنوان یک ساختار سیال و زنده، پاسخگوی پرسش‌ها و مسائل طیف وسیع‌تری از عکاسان و هنرجویان ایران باشیم. مسلماً این مهم بدون همراهی شما مسیر نخواهد شد و در این راه، دست شما را به‌گرمی می‌فشاریم.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: علیرضا نیک‌نژاد
سردبیر: کیوان نیک طبیعت
مدیران سایت: محمدرضا شهبازی – نعما محمدیان روشن
مدیر تالار گفتگو: پیام حمزه‌ای

طرح لوگو: اونیش امین الهی +

برای دریافت مشاوره و درخواست درج آگهی در سایت عکاسی با ایمیل info@akkasee.com  تماس بگیرید.
نشانی: در حال جابجایی

با سپاس از همکاری و همدلیِ
شرکت پرشین تولز (ابزارهای فارسی)، کاوه بغدادچی، فرهاد حسینی، نادر کهنسال، علیرضا غفاری، امیر محبی، آرش عاشوری نیا، کاوه قبادی، هادی هژیرآذر، کاوه رنجبر، وحید قدیری‌راد، گیتا جاودانی، پروانه ستاری، مانا طلوعی‌فر، دلناز طلاکوب، نیکا نورسته،داریوش چگینی، مسعود مبین علی، مهدی روجایی، جواد میری، محمدرضا میلانی، نوید حسینیان، کوروش سروش، سینا سالک