خدمات چاپ عکس آنلاین فعال نیست. برای ارسال عکس با لابراتوار آریا تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۳۱۸۲۶۱

کارگاه چاپ آریا که به لابراتوار آریا شهرت دارد در سال ۱۳۵۰ توسط یعقوب آقایی مقدم در خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، چهار راه زهره، پلاک ۲۹۰ تاسیس شد و سال‌ها بعد برای مدتی کوتاه تعطیل شد تا در سال ۱۳۷۸ با همکاری مهران عفت‌رخ، رضا رفیعی و مرحوم فرامرز ذوالفقاری فعالیت مجدد خود را آغاز کرد. این سه نفر پیش از راه‌اندازی لابراتوار سال‌ها در آتلیه کودک و قبل از آن در نوجوانی در لابرتوار تصویر که یکی از معروف‌ترین لابراتوارهای زمان خود بود مشغول به فعالیت بودند.

مهران عفت رخ از اولین دانشجویان رشته عکاسی، دانشگاه تهران است که مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان لابراتوار آریا را برعهده دارد و رضا رفیعی از نوجوانی با چاپ عکس و ظهور نگاتیو در لابراتوارهای معتبر تهران با کوله باری از تجربه و تخصص یکی از بهترین تکنسین‌ها و متخصصین چاپ در ایران است که با مدیریت کارگاه چاپ لابراتوار آریا به اتفاق همکاران خود مهندس فرشاد یگانه‌نژاد و نفیسه کاظم‌رضی روزانه ده‌ها حلقه فیلم و صد‌ها عکس در ابعاد مختلف را ظهور و چاپ می‌کنند.

لابراتوار آریا به عنوان مرکز تخصصی ظهور نگاتیو و چاپ عکس از ابتدای فعالیت خود مرکزی امن و مورد اطمینان برای عکاسان حرفه‌ای بوده است. همکاری و تعامل گردانندگان این مجموعه این امکان را به مشتریان می‌دهد که همیشه از نتیجه کار با لابراتوار آریا رضایت داشته باشند.

اکثر عکاسان حرفه‌ای ایران چاپ عکس‌های خود را به این لابراتوار می‌سپارند و کارنامه پربار ظهور و چاپ لابراتوار آریا مملو از پروژه‌های بزرگ عکاسی است. عکس‌های سینمای ایران، پروژه‌های بزرگ صنعتی و تبلیغاتی، عکس‌های نمایشگاه‌های انفرادی عکاسان، پروژه‌های کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد دانشگاه‌ها، عکس‌های جشنواره‌ها، مسابقات عکاسی، دوسالانه‌ها بخشی از کارهای لابراتوار آریا است که در کنار صد‌ها عکس دیگر، روزانه در این مرکز تخصصی، چاپ می‌شود.

مشتری مداری و ارایه چاپ خوب و با کیفیت به عنوان یک اصل، همیشه در لابراتوار آریا مورد توجه بوده است. به نحوی که افراد و مراکز زیر از مشتریان دایم لابراتوار آریا هستند.

با گسترش عکاسی دیجیتال، لابراتوار آریا از نیمه دوم سال ۸۶ بخش چاپ دیجیتال خود را با دستگاه Noritsu QSS-3501 تا ابعاد ۳۰×۲۰ سانتی‌متر راه اندازی کرد و از اسفند ۸۶ با اضافه شدن دستگاه Durst Theta 76 امکان چاپ با عرض۷۶ و طول نامحدود نیز فراهم شد.
لابراتوار آریا علاوه بر ارایه خدمات ظهور و چاپ فیلم، چاپ دیجیتال، مرکز فروش محصولات متنوع عکاسی از فیلم و کارت حافظه تا دوربین و لوازم جانبی عکاسی است و نمایندگی محصولات کانن با گارانتی شرکت آفومار، نیکون با گارانتی شرکت نیکونگرش، کاغذ و داروهای ظهور و چاپ ایلفورد، نورسنج سکونیک، فلاش هانسل با گارانتی شرکت رنگ سیستم کیف‌های دوربین کیس لاجیک، لوپرو و نشنال جیوگرافی و سه پایه‌های مانفرتو را دارد. همچنین نشریات و کتاب‌های تخصصی عکاسی، فیلم و نرم افزارهای آموزشی عکاسی در این مرکز ارایه می‌شود.

سایت عکاسی با توجه به سوابق لابراتوار آریا و اعتماد جامعه عکاسی به این مرکز تخصصی چاپ عکس جهت رفاه و آسایش کاربران سایت عکاسی و مشتریان لابراتوار آریا از مهر ۱۳۸۷ تا اسفند ۱۳۹۶ بستر خدمات چاپ عکس آنلاین را فراهم کرد و مورد استفاده عکاسان و علاقه مندان قرار گرفت.

تهران – خیابان مطهری – خیابان مفتح – بعد از چهارراه زهره – پلاک ۲۹۰ – تلفن: ۸۸۳۰۲۴۸۱ – ۸۸۳۱۸۲۶۱