va_in_manam.gif

 


نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «و این منم…» با نمایش آثاری از ۶ عکاس جوان از روز یکشنبه ۱۲ آبان در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران برپا خواهد شد.

در این نمایشگاه که با موضوع «سلف‌پرتره» برپا می‌شود، عکس‌های ارمغان بوستان، مهناز میناوند، اعظم شادپور، رویا کشاورز، بهار دشتبان و دامونا امامی تجربه‌های متفاوت این عکاسان جوان به نمایش گذاشته خواهد شد. این عکاسان کارگاه‌های آموزشی تئوریک و عملی دوساله‌ای را نزد مریم محمدی گذرانده‌اند و نتیجه آموخته‌های خود در این کارگاه‌ها را به نمایش می‌گذارند.

مریم محمدی از استادان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی و دبیر عکس مجله فرهنگ و آهنگ که اخیرا نمایشگاهی از عکس‌های خود را نیز در اتریش برپا کرده بود، با اشاره به اهداف کارگاه‌های دوساله خود می‌گوید: در این کارگاه‌ها ضمن تاکید بر بالابردن سطح تکنیکی این دسته از هنرجویان سعی شده که هریک براساس تفکرات و زیبایی‌شناسی‌های شخصی خود به بیانی مستقل دست پیدا کنند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس «و این منم …» ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۱۲ آبان در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه تا روز ۱۶ آبان ادامه خواهد داشت.