نمایشگاه گروهی عکس، ویدئو، چیدمان و ثبت پرفورمانس با عنوان «منم بازی!» جمعه هجدهم شهریور در گالری ماه مهر افتتاح می‌شود.
رخشاد نورده با همکاری امیر آذر، آیدا ابوترابی، بهناز اسکندر‌نژاد، شیما تایکندی، جواد ثابتی‌پور، الهام حاج احمدی، مهدی درخواه، ر‌ها رضوی، نوشین زرنانی، تهمینه شرافت، طاهره شرافت، حسین قندهاری، شیرین عابدینی راد، آسیه میر حیدری، روشن وثوقی، شراره یاوری هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

در بروشور نمایشگاه آمده است:

منم بازی؟!
فقدان هماهنگی در کاربرد و کارآیی اجزای تشکیل دهنده در هر مجموعه، چه انسانی (جامعه) و چه فرهنگی، ایجاد بحران در مقوله زیبا‌شناسی می‌نماید.
این نمایشگاه به منظور ارایه تجربه‌های فردی و گروهی میان دانشجویان و مدرسان در زمینه هنرهای چند رسانه‌ای (medium multi) در رابطه با تم روان‌شناسی، دیالوگ و آلودگی برگزار شده است.
همانطور که در اکثر جوامع پیشرو شاهد آن هستیم، انتقال آموخته‌ها از ورای خلق اثر هنری هم زمان با آموزش شکل می‌گیرد و این از وظایف هر انسان متفکر و هنرمند متعهد است. اجرای این امر خصوصا در جامعه ما کاری بس حساس و ضروری و نیازمند به نگاهی سازنده و انتقادی است.
اگر «اساس نوآفرینی» در هر زمینه هنری و علمی را بر مبنای تجربه اندوزی بدانیم، مبحث بازی، یکی از ارکان مهم برای خلق و کشف مقوله‌ها از ورای زندگی و امکانات روزمره می‌گردد. که این بی‌شک بدون ریسک امکان پذیر نیست.
لذا شاید بتوان گفت هنری پویا به حساب می‌آید که بتواند انسان را در برابر آیینه ذهنی خویش در رابطه با مناسبات اجتماعی قرار داده و ایجاد سوال نماید، تا آنجایی که بتواند رسا باشد و ایجاد دیالوگ کند.
امید است که این امر با پذیرایی انتقادات، موجب به وجودآوردن هماهنگی میان ارزش واقعی اثر هنری و ارائه آن نه تنها در بازار هنر، بلکه در میان عموم مردم، پدید آید.
نمایشگاه ۱۸تا ۲۹ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد.
گالری ۲۵ شهریور تعطیل است.
گالری ماه مهر، خیابان آفریقا، کوچه نیلوفر، پلاک ۷