900708_1.gif

جمعه ۸ مهر ۹۰ نمایشگاه گروهی عکس در گالری ماه مهر برگزار می‌شود.
بهاره احمدی، عرفان اسدی، سینا برومندی، سامان پاریزی، آرزو پورخلیلی، چنگیز جلالی، مهدی حبیب‌زاده، ساغر حسین‌پور، لیلا خاتمی دوست، حسن خداوردی، مریم خستو، فرشته دیانت، مونا راد، شهرام سیاحت گر، علی شیرازی، الهام صدری، الهام طرف، کیانا فرهودی، لیلا قاسمی ابر، نیکو غفاری، مژگان مرندی‌نژاد، مریم موتیا، بهشته مومنی، نگین میراسماعیلی و الهام هاشمی عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

محمد غفوری برای این نمایشگاه نوشته است:

میهمانی هم کلاسی‌ها
 «در این نمایشگاه خیلی‌ها حضور دارند، خیلی‌ها.
از کسانی که تنها تجربه‌ای چند ماهه در عکاسی دارند تا آنهایی که کم مانده دکترای عکاسی و هنر بگیرند و دیگرانی که هر چند به زیور مدارک گوناگون آراسته نیستند اما آنقدر دیده‌اند و شنیده‌اند و خوانده‌اند که هم سنگ بهترین‌ها هستند.
این نمایشگاه میهمانی هم کلاسی هاست، با هم قرار گذاشته‌اند که در جایی جمع شوند و کارهای یک دیگر را سر فرصت و با دل سیر ببینند، و دوست دارند که دیگران هم کارهای آن‌ها را ببینند.
عکس‌هایی از همه دست، گوشه‌ای دنج از خانه یا اتاق، وسعت پر آشوب یک شهر، عکسی از چهره یک دوست یا همشهری، حریم معصومانه و بی‌ریای یک زندگی، غریبی و تنهایی آدم‌ها، درنگی معصومانه به اشیا، مکان‌ها و خویش و خیلی چیز‌های دیگر.
بعضی از این‌ها دارند دنیا را با دوربین عکاسی کشف می‌کنند، مثل کودکی که تازه انگشتانش را به بازی می‌گیرد و آن‌ها را به سوی اشیا نشانه می‌رود و آن‌ها را لمس می‌کند، بعضی دیگر آنچه را که اندیشیده‌اند به صورت واقعیت تصویری در قالب عکس عرضه می‌کنند و شماری از آن‌ها سندی از امروز برای فردا به ادگار می‌گذارند.
سادگی و زیبایی معصومانه کار‌هایشان شاید به خاطر آن است که هنوز آلودهٔ خط و ربط‌ها و باید و نباید‌ها نشده‌اند.»

نمایشگاه تا ۱۹ مهر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد. گالری ماه مهر در روز ۱۵ مهر تعطیل است.
گالری ماه مهر، خیابان آفریقا، کوچه نیلوفر، پلاک