چهارمین کارگاه آموزشی ویژه‌ عکاسان ادارات روابط عمومی‌ سازمان‌های مناطق آزاد کشور از ۲۹ مردادماه تا یکم شهریورماه ۹۲ به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود. 


این کارگاه که به همت روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد برپا می‌شود عکاسان روابط عمومی‌های مناطق آزاد کشور از کیش، قشم، چابهار، اروند، انزلی و ارس حضور خواهند داشت. حسین کریم‌زاده به عنوان استاد مهمان در این کارگاه، شیوه‌های نوین عکاسی و موضوعاتی همچون عکاسی زیر آب، عکاسی سوژه‌های خاص، عکاسی HDR و شیوه‌های استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ و مروری بر عناوین و موضوعات مطروحه در کارگاه‌های قبلی را مورد بررسی قرار خواهد داد. 

عکاسی از جلوه‌ها و جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش از دیگر برنامه‌های این کارگاه است. برگزاری تور و کارگاه عکاسی مناطق آزاد کشور از جمله برنامه‌های روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد است که از دو سال پیش و با هدف معرفی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از منظر جلوه‌ها و جاذبه‌های بکر بصری و طبیعی، آغاز و بعد از برگزاری ۵ تور در مناطق آزاد با حضور عکاسان مطرح، سه کارگاه آموزشی نیز در مناطق آزاد قشم، چابهار و ارس تشکیل شده که همواره با استقبال روابط عمومی‌های مناطق و همچنین عکاسان بومی آن ناحیه روبرو بوده است.