نمایشگاهی از عکس‌های مظفر طاهری با عنوان «کرمان: سال ۱۳۵۷ – من فقط بیست سال داشتم» از عصر شنبه ۱۲ بهمن‌ماه ۹۲ در محل موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گشایش می‌یابد. 

   در این نمایشگاه ۵۷ عکس سیاه و سفید در اندازهٔ ۳۰×۴۵ سانتی‌متر از روزهای انقلابی بهمن ۵۷ در کرمان به نمایش درخواهد آمد. به گفتهٔ عکاس، این تصاویر بخشی از تلاطم و خروش مردم کرمان در آخرین روزهای حکومت پهلوی و زمانی که شهر در سیر جنبش انقلاب در حرکت بود را به تصویر کشیده و بسیاری از فریم‌های آن برای نخستین بار است که به نمایش درمی‌آیند. 

   مظفر طاهری متولد ۱۳۳۷ در کرمان است و از دوران جوانی عکاسی را دنبال کرده و همراه با جریان انقلاب در کرمان به ثبت لحظات جنبش انقلابی مردم شهرش پرداخته است. او که سابقهٔ تدریس عکاسی در دانشکدهٔ هنر و معماری صبا در دانشگاه شهید باهنر کرمان و همکاری با روزنامه‌‎ی اطلاعات را هم در کارنامه دارد در سال ۷۷ تعداد ۱۲۰ قطعه از عکس‌های خود را به سازمان اسناد ملی کشور اهدا کرد و دو سال بعد ۸۰ قطعه از آن‌ها توسط این سازمان در قالب کتاب به چاپ رسید. برگــزاری ۱۰ نمایشگـاه انفــرادی عکس در کرمـان و تهـران و حضور در رویدادهایی چون نمایشگاه نخستین دوسالانه عکس ایران (۱۳۷۳)، نمایشگاه دوسالانهٔ عکس بین‌المللی جهان اسلام (۱۳۸۷، موسسهٔ صبا) و بخش جنبی دومین جشنـوارهٔ هنرهای تجسمی فجر (۱۳۸۸) از دیگر فعالیت‌های وی در زمینهٔ عکاسی بوده است. 

افتتاحیه: شنبه ۱۲ بهمن‌ماه ۹۲ – ساعت ۱۶:۳۰
نمایشگاه تا ۲۱ بهمن‌ماه جاری (به جز ایام تعطیل) هر روز از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ دایر است. 
موزهٔ هنرهای معاصر صنعتی، کرمان، خیابان شریعتی، حدفاصل میدان باغ ملی و چهارراه طهماسب ‌آباد