نمایشگاهی از عکس‌های پرستو ابن‌علی با نام «خواهرخوانده‌های پیشین» از جمعه ۱۷ مردادماه ۹۳ در کافه گالری ماه مهر برپا می‌شود. 

     در متن معرفی آثار این نمایشگاه آمده است: «خواهرخواندگی شهری؛ اشاره به پیمانی است که بین سران دو شهر برای ایجاد همبستگی و اتحاد بیشتر انسانی و فرهنگی بسته می‌شود. عکس‌های این نمایشگاه حاصل نگریستن و کنجکاوی‌های من در خیا بان‌های دو شهر تهران و لندن است. تهران، زادگاه من، شهری که افکار و ایده‌هایم از آن تغذیه می‌شود و لندن، مکانی که با آن برای نخستین بار معنای مهاجر، مهاجرت و سرزمین مادری را لمس کردم، شهری که تنها لنز دوربینم به من امکان نزدیک شدن به مردمانش را می‌داد. 

     عکس‌ها امور روزمره و رایج زندگی مردم در خیابان‌ها، پارک‌ها، مراکز تفریحی این دو کلانشهر را نشان می‌دهند. آن‌ها نمادی از زندگی هستند و در ‌‌نهایت تصاویری که با این توصیهٔ واکر اوانز برای عکاسی خیابانی همسو است: «نگاه کنید، کنجکاوی کنید و گوش بدهید».» 

     پرستو ابن‌علی متولد سال ۱۳۵۵ و دانش‌آموختهٔ کار‌شناسی ارشد عکاسی از دانشگاه متروپولیتن لندن است. آثار او تاکنون در نمایشگاه‌های گروهی مختلفی همچون نمایشگاه عکس‌های کوچک گالری آریا در سال ۹۲، نمایشگاه گروهی اپریکوت گالری لندن در سال ۹۱، نمایشگاه گروهی عکس و نقاشی کافه گالری چورک لندن در سال ۹۱، نمایشگاه گروهی دانشگاه متروپولیتن لندن در سال۹۱ و نمایشگاه گروهی چشم درون در موزهٔ هنرهای معاصر در سال ۸۶ حضور داشته است. 

افتتاحیه: جمعه ۱۷ مردادماه ۹۳ – ۱۶ تا ۲۰ 
نمایشگاه تا ۱۷ شهریورماه ۹۳ هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۰ دایر است. 
کافه گالری ماه مهر، خیابان آفریقا، کوچهٔ نیلوفر، پلاک ۷