نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «زندگی در پیش رو» با گردآوری حامد دهقان از جمعه ۱۲ دی‌ماه ۹۳ در ساری و سپس در دو شهر دیگر گشایش می‌یابد. 

  طبق اعلام برگزارکنندگان، در این نمایشگاه گروهی عکس‌هایی از کوروش ادیم، صمد قربانزاده، میرصفی اندیکلایی، آرش اشکر، سمیرا اسکندرفر، حسین زارع، میرلا پینجک، محمدرضا اصفهانی، نریمان چایچی و مبین حکمت‌شعار به نمایش درخواهد آمد و قرار است در طول برگزاری نمایشگاه‌ها جلسات نقد و بررسی آثار و نشست‌های عکاسی هم برگزار می‌شود. 
 
 در یادداشت معرفی آثار این نمایشگاه آمده است: «زندگی در پیش رو، تصویری است که انسان معاصر از آینده خود می‌بیند و در تلاش است به آنچه که می‌خواهد دست یابد، او به دنبال جایگاه آرمانی خویش می‌گردد و با کمک امیدها و آرزوهایش در پی گسستن تارو پود یکنواخت زندگی است و تصویری از آینده خویش می‌سازد، این تصویر گاه فردی است و گاه جهان او را در برمی‌گیرد، تصویری که می‌تواند ذهنی و یا عینی باشد. 
 
  او گذشته را تمام شده و تکرارناپذیر می‌داند اما هنوز فرصت شناخت و تجربه کردن از زندگی در پیش رویش را دارد. تجربه‌ای که هر لحظه زیست می‌شود و نابود می‌شود تا گذشتهٔ انسان را شکل دهد و آینده همچنان باقی می‌ماند. این مجموعه تلاشی است که هنرمندان معاصر در پی شناخت و تجربه از زندگی پیش رو و آینده انسان به تصویر کشیده‌اند.» 

نمایشگاه اول
گشایش: جمعه ۱۲ دی ۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۲۱
نمایش آثار تا ۱۸ دی جاری هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ ادامه دارد. 
ساری، دروازه بابل، خیابان رازی، قبل از بیمارستان امام، گالری گوهرزاد

نمایشگاه دوم
گشایش: جمعه ۲۶ دی ۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایش آثار تا ۲ بهمن‌ماه ۹۳ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ خواهد داشت. 
بابل، خیابان دکتر شریعتی، خیابان گل (معلم ۲۴)، گل ۴، گالری خیام

نمایشگاه سوم
گشایش: جمعه ۸ اسفند ۹۳ – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایش آثار تا ۱۵ اسفندماه ۹۳ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد. 
تهران، خیابان میرزای شیرازی، کوچه بیستم، پلاک ۲، طبقهٔ همکف، گالری شمارهٔ شش