نمایشگاهی از تازه‌ترین عکس‌های آرش کریمی با عنوان «جورچین» از عصر جمعه ۸ خردادماه ۹۴ در گالری شمارهٔ شش گشایش می‌یابد. 

  طبق اعلام برگزارکنندگان، نمایشگاه شامل ۱۸ عکس در اندازهٔ ۳۰×۴۵ و ۳ عکس در ابعاد ۱۰۰×۷۰ سانتیمتر است که همگی به صورت مستند از تهران عکاسی شده‌اند. 

 در متن بیانیهٔ آثار این نمایشگاه آمده است: «زیبایی لزوما ساخته و پرداختهٔ طبیعت و یا ذهنی متمرکز و صرف زمانی طولانی نیست. ‌گاه در یک لحظه به صورت کاملا اتفاقی و با در کنار هم قرار گرفتن المان‌های به ظاهر بی‌ربط و ناجور، زیبایی خلق می‌شود. 

  کافی است «حضور» داشته باشیم و این گونه می‌توان در دل هیاهوی این کلانشهر، با برج‌های بلند و نورهای مصنوعی، زیبایی مدرنی را شاهد بود. هدف این مجموعه کنار هم چیدن قطعاتی جور از میان پازل ناجور تهران است. «مفهوم» ‌زادهٔ جورچین‌هاست.» 

   آرش کریمی متولد سال ۱۳۵۶ و دانش‌آموختهٔ کار‌شناسی ارشد رشتهٔ ژئوفیزیک و کار‌شناسی ریاضی است. وی از سال ۱۳۷۴به صورت حرفه‌ای عکاسی را دنبال کرده و در این مدت در ژانرهای مختلف به عکاسی پرداخته، در ۸ نمایشگاه گروهی و انفرادی حضور داشته و عکس‌های او در ۱۷ مسابقه و جشنوارهٔ داخلی و خارجی مورد پذیرش هیات داوران قرار گرفته و در برخی از آن‌ها برندهٔ جوایزی هم شده است. همچنین وی از سال ۷۹ تاکنون در چندین دانشگاه و آموزشگاه از جمله آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای و همچنین مدرسه آنلاین «سایت عکاسی» به عنوان مدرس عکاسی فعالیت می‌کند. 

گشایش: جمعه ۸ خردادماه – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایشگاه تا یکشنبه ۱۷ خرداد ۹۴ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ دایر است. 
گالری پنجشنبه‌ها و همزمان با تعطیلات رسمی بسته است.
تهران، خیابان میرزای شیرازی، کوچهٔ بیستم، پلاک ۲، واحد همکف، گالری شمارهٔ شش