نمایشگاهی از عکس‌های سیدمحمدمهدی حسینی با عنوان «نگاه» از جمعه ۲ مردادماه ۹۴ در نگارخانه چارسوق مشهد گشایش می‌یابد. 

  طبق اعلام دست‌اندرکاران، در این نمایشگاه عکس‌هایی با هدف مستند کردن بخشی از زندگی در آسایشگاه معلولین ذهنی و جسمی «شهید فیاض‌بخش» مشهد به نمایش درخواهد آمد.  

 در حال حاضر این آسایشگاه محل مراقبت از ۵۳۰ معلول ذهنی و جسمی است و تنها ۲۰ درصد هزینه آن را سازمان بهزیستی تامین می‌کند و باقیمانده مبلغ توسط خیرین و مردم مشهد تامین می‌شود. این مرکز که جزو مراکز بزرگ کشور در این خصوص است شامل بخش‌های فیزوتراپی، روان‌شناسی، کار درمانی، کارگاه‌های اشتغال، آب‌درمانی، دندان‌پزشکی و دانش‌آموزی است. 

  سیدمحمدمهدی حسینی در بخشی از متن معرفی آثار این نمایشگاه می‌نویسد: «سلامتی همیشه با معنی شکرگزاری همراه است، این روزها که کسی تحمل کوچکترین سختی را ندارد و آسایش و لذت برای افراد به راحتی به فعل تبدیل می‌شود، افرادی هستند که شکرگزارند که ویلچر خود را به حرکت در می‌آورند، درد جسم و روح خود را با دیوارها و بغض‌هایشان را با نگاهشان کنترل می‌کنند و زمانی که تو آنها را در آغوش می‌گیری جنس دیوارش به جسم تبدیل و آرامش می‌گیرد، او بیدار است و به ما  نگاه می‌کند.»

  سیدمحمدمهدی حسینی دانشجوی مقطع کارشناسی حرفه‌ای خبری در دانشکده خبر تهران است و این نمایشگاه را برای کمک به موسسه خیریه «شهید فیاض‌بخش» مشهد آماده و ارائه کرده است. مشاور طرح و انتخاب‌کننده عکس‌های نمایشگاه محمدمهدی رحیمیان و ادیتور عکس‌ها نیز ساسان پناهی بوده است.

گشایش: جمعه ۲ مرداد – ساعت ۱۷
نمایشگاه تا ۷ مرداد ۹۴ هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۱ دایر است.
مشهد، ضلع غربی بوستان کوهسنگی، نگارخانه چارسوق، سالن‌های ترمه‌چی و سلطانعلی مشهدی