نمایشگاهی از عکس‌های امید مهدی‌زاده با عنوان «مرگ، بازتولید» از جمعه ۸ آبان ۹۴ در طبقه همکف گالری محسن گشایش می‌یابد.

  عکاس در متن معرفی آثارش می‌نویسد: «نظم یکی از ارکان اصلی طبیعت است که باعث بقای موجودات زنده و عناصر غیر زنده زمین می‌شود. در واقع چیزی که به آن نظم طبیعت می‌گوئیم حاصل اتفاقی است  که به همه موجودات زنده در جایگاه و اندازه خود، حق حیات می‌دهد و به عناصر غیرزنده اجازه حضور و تاثیرگذاری. با پیشرفت فناوری و گسترش بی‌منطق شهرها، ساکنان شهرهای بزرگ زیر تاثیر تحرک و جوش و خروش فضای شهری و تحت تاثیر انگیزه‌های زیستی، اجتماعی و روانی آن خصلت‌های تازه‌ایی از خود بروز می‌دهند. یکی از این خصلت‌ها، بازتولید مرگ است که بیشتر به صورت تدریجی و خودخواهانه صورت می‌گیرد.
 
  ما شهرنشینان به ظاهر متمدن آن‌قدر از طبیعت درخواست‌های پرشمار و گوناگون داریم که باعث برهم خوردن تعادل رابطه طبیعت و انسان شده‌ایم. گیاهان را از دل طبیعت به درون خانه‌ها می‌آوریم تا ما را سر خوش کنند. مهاجرین جنگ‌زده را با کمترین دستمزد به سخت‌ترین کارها ناگزیر می‌کنیم. اینان ابژه‌های مهجور و بی‌قیمی هستند که قربانی بازتولید تدریجی مرگ توسط ما می‌شوند.»
 
 امید مهدی‌زاده متولد ۱۳۶۲ در تهران است و پیش از این در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی دیگری از جمله در گالری‌های شیرین، سازماناب، شیرین، لاله و خانه هنرمندان ایران حضور داشته است.

گشایش: جمعه ۸ آبان – ساعت ۱۶ تا ۲۲
نمایشگاه تا ۲۰ آبان هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ دایر است.
گالری پنجشنبه‌ها تعطیل است.
تهران، بزرگراه مدرس (شمال)، خیابان ظفر، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیابان نوربخش، بلوار مینا شرقی، شماره ۴۲، گالری محسن