نمایشگاهی از عکس‌های ابراهیم نوروزی با عنوان «به وقت اندوه» از جمعه ۱۵ آبان‌ماه ۹۴ در شعبه دوم گالری راه ابریشم برگزار می‌شود.
 
 طبق اعلام دست‌اندرکاران، در‌ این نمایشگاه ۲۱ عکس به ابعاد ۱۲۰×۸۰ و ۱۰۵×۷۰ سانتیمتر به نمایش درخواهد آمد. در بخشی از متن معرفی آثار‌ این نمایشگاه آمده است: 
 
 «زنانی روی پوشیده، مهر سکوت بر لب زده، شبیه و بی‌شباهت به هر روزشان، دست در دست هم، منزل به منزل می‌روند و شمعی می‌افروزند. آن‌سوتر مردانی رخت سوگ در بر کرده، سر و صورت به گِل اندوده، بر سر و روی می‌زنند، هروله می‌کنند و اصواتی سر می‌دهند، چیزی میان ناله و سوگ‌چامه. جدایی انداخته میان من حاضر و من هر روزشان، بیگانه شده‌اند با خود و دیگران همیشه‌شان تا یگانه شوند با «او» که هست و نیست. او که حضورش ذهنشان را انباشته، فقدانش خاطرشان را آشفته است و یادش جز به سوگواری، مانا نمی‌شود. می‌آیند و می‌روند و در ‌این میان لحظه‌ای همه چیز می‌ایستد، همانجا  که حضور «فقید حاضر»، فوران می‌کند و سر بر می‌آورد، بهت همه را در بر می‌گیرد و‌ این لحظه‌ایست که عکس آغاز می‌شود. زنانی در پس زمینه‌ای از پوشش نیایش چند صد ساله‌شان و مردانی چشم بر آسمان دوخته، همه با نگاه به تعقیب «حضور» و سوگوار «فقدان»، غرق در اندوه. خواه به شبق ناکی شفق و خواه به رنگارنگی گل‌های چادر نماز مادربزرگ. 

  "به وقت اندوه"، نگاهی است به دو سنت سوگواری، در دو جغرافیای متفاوت، متفاوت در مکان و زمان و جنسیت. سنت تمام زنانه «چهل منبر» در خرم آباد لرستان و‌ آیین تمام مردانه «گِل گیران» در بیجار کردستان. یکی در سکوت و دیگری در غوغا، زنانی متوسل به  شمع و مردانی متمسک به خاک.
 این مجموعه از سوی بنیاد ورلدپرس فتو در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه دوم در بخش پرتره شد و همچنین در Rukaj Gallery  تورنتو به نمایش درآمده است. دو فریم از ‌این مجموعه نیز در گنجینه موزه هنرهای زیبای هیوستون (Museum of Fine Arts Houston)  نگهداری می‌شود.»
 
  ابراهیم نوروزی، عکاس ۳۵ ساله ‌ایرانی است که عکاسی را از سال ۲۰۰۴ و با تمرکز بر عکاسی خبری و مستند آغاز کرد. آثار وی در بسیاری از مجلات و روزنامه‌های بین‌المللی منتشر شده است. وی برنده سه جایزه از بنیاد ورلد پرس فتو در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳، جایزه اول مسابقه عکاسی نیکون ۲۰۱۳، جایزه اول The Lucie Awards و چندین جایزه دیگر شده است. نوروزی در سال ۲۰۱۳ به عنوان یکی از ۱۰ عکاس برتر هیات داوران Eugene Smith Grant  انتخاب شد.

گشایش: جمعه ۱۵ آبان – ساعت ۱۶ تا ۲۰
نمایشگاه تا ۲۵ آبان ۹۴ هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ دایر است.
گالری شنبه‌ها و تعطیلات عمومی‌ دایر نیست. 
تهران، بلوار کشاورز، روبروی پارک لاله، بین وصال و قدس، ساختمان تکنو آجر، شماره ۲۱۰، گالری راه ابریشم ۲