بعد از برگزاری نمایشگاه گروهی عکاسان تبریز با عنوان «زندگی در بازار تبریز» در شهر تبریز، این نمایشگاه از ۵ تا ۱۲ مهرماه ۹۵ در نگارخانه‌ سعدآباد تهران برگزار می‌شود.

   در این نمایشگاه ۳۸ عکس رنگی در ابعاد ۵۰×۷۰ سانتی‌متر از فرآیند زیستی بازاریان و مردم در قالب کادرهای هنری به نمایش گذاشته می‌شود.

   بازار بزرگ تبریز با مساحتی حدود یک کیلومتر مربع، بزرگ‌ترین بازار سرپوشیده جهان به شمار می‌رود. این بازار که در مرداد ماه سال ۱۳۸۹ خورشیدی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده، از بازارچه‌ها، دالان‌ها، تیمچه‌ها، سراها و کاروانسراهای متعددی تشکیل شده‌است. پیش‌تر به جهت قرار گرفتن شهر تبریز بر سر چهارراه جاده ابریشم و گذر روزانه هزاران کاروان از کشورهای مختلف آسیایی، آفریقایی و اروپایی از آن، این شهر و بازار آن از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده‌است.

   فرشید احمدپور، امیررضا افروزی، عالیه امانی، فرهاد برومند، امین بیانی، فرهاد پوررضا، مهران چراغچی بازار، رضا حسنی، آرش موسوی خسروشاهی، وحید دل سعید، مسعود طالبی، صابر علی‌نژاد، مهرداد فرهود، ساینا گلزار، حامد مرتضوی، نازنین مسلم، امیرعلی نواده شهلا، مینا نوعی، الیار یکتن و مهرداد واحد از عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

   علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌‌توانند تا روز دوشنبه ۱۲ مهرماه ۹۵ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷ به نگارخانه سعدآباد به نشانی تهران، تجریش، خیابان دربند، میدان دربند مراجعه کنند.