گالری آتبین نمایشگاه عکس‌های حمید جبلی را عصر جمعه ۲۸ دی ماه همزمان با رونمایی کتاب این هنرمند به تماشا می‌گذارد.

«ماسوله ۶۷» عنوان این نمایشگاه است که همزمان با افتتاحیه، کتاب عکس این مجموعه هم رونمایی می‌شود.

حمید جبلی، بازیگر و کارگردان شناخته شده که به دلیل ایفای نقش‌های متنوع و دلنشین، در ذهن مخاطب ایرانی با خاطراتی خوش ثبت است، دستی هم در هنرهای تجسمی دارد. او که سال‎ها عکاس تئاتر بوده، نخستین نمایشگاه نقاشی خود را با نام «کابوس‌های شیرین» سال گذشته در گالری آتبین برگزار کرد که با استقبال فراوان مخاطبان و فروش همه آثار همراه بود.

جبلی پیش از این نمایشگاهی از عکس‌های خود را در کانادا برگزار کرده و هم اکنون نیز آثاری از او در نمایشگاه گروهی سینماگران عکاس در لندن به نمایش است. نمایشگاه تازه حمید جبلی در گالری آتبین به عکس‌هایی اختصاص دارد که سالها پیش در ماسوله ثبت شده‌اند.

حمید جبلی درباره نحوه شکل‌گیری این مجموعه گفت: سال ۶۷ برای ساخت فیلم «ای ایران» همراه با ناصر تقوایی به ماسوله رفتم، اما تغییر فصل و شرایط آب و هوایی، ما را مجبور کرد که یک سال در ماسوله بمانیم. من گاهی عکاسی فیلم انجام می‌دادم و در سایر روزها نیز دوربین همیشه همراهم بود و از فضاهای ماسوله عکاسی می‌کردم.

جبلی خبر داد: کتاب «ماسوله ۶۷» چاپ شده و رونمایی آن در روز افتتاحیه نمایشگاه انجام می‌شود. در نمایشگاه ۳۰ عکس و در کتاب ۷۰ عکس ارائه می‌شود.

گشایش: جمعه ۲۸ دی ماه ساعت
بازدید: هر روز تا سه شنبه ۹ بهمن ماه ساعت ۱۶ تا ۲۰
گالری آتبین: خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ – ۲۶۲۱۰۳۹۵