یازدهمین نمایشگاه انفرادی کیارنگ علایی در گالری سیسی شهر یوونسو فنلاند برگزار می‌شود. این نمایشگاه با عنوان «خواب یک گربه در پاریس» به میزبانی مرکز هنری آهیوی این کشور و به کیوریتوری دکتر رضا مداحی مشتمل بر ۲۳ عکس با موضوع شهر و رابطه انسان و شهر مدرن در ابعاد ۶۰ تا ۱۱۰ سانتی متر به روی دیوار می‌رود.

کیارنگ علایی در استیتمنت نمایشگاه نوشته است: «پاریس پاره‌های یک سرگشتگی است؛ اعضای یک خانواده بزرگ که در جمعیتی ناشناس، از هم جدا افتاده‌اند. سیاه‌هایی که فضاها را تسخیر کرده‌اند و سفیدهایی که مشغول مصرف کردن پاریس‌اند، جمعیتی که هر روز در یک تایم‌لپس تکراری پربازدید ترین سازه آهنی جهان را محاصره کرده‌اند و در سایه پل‌های رمانتیک‌ترین رودخانه تاریخ محو می‌شوند. در این عکس‌ها کوشش کرده‌ام اماکنی که دائماً به حضور انسان آلوده‌اند را به عنوان شناسه‌ای از شهری آرمانی به نمایش بگذارم. شهری که میعادگاه جمعیت انبوه مردمانی است رنگارنگ با دغدغه‌ای غیر از تاریخ باشکوه پاریس. این نمایشگاه شامل عکس‌هایی است آنی، گاهی بدون نگاه در منظره یاب، عکس‌هایی از اتفاق‌های معمولی و کم اهمیت خیابان‌های پاریس، تلاشی برای نمایش هویت انسان امروزی و رابطه‌اش با معماری و فرهنگ».

این نمایشگاه در گالری ۱۶۳ متر مربعی و اصلی این مرکز هنری با نام گالری سیسی شهر یوونسو و به مدت سه هفته برگزار می‌شود، افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ۵ جولای ۲۰۱۹ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ است و گالری تا روز ۲۶ جولای، همه روزه در همین ساعت میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

مرکز هنری آهیو در سال ۱۹۹۷ و با هدف نمایش دستاوردهای جدید و نگاه‌های نو در هنر معاصر تأسیس شده و فعالیت می‌کند.