نمایش آرتیست‌بوک‌های کورش ادیم با عنوان «آهستگی» به کیوریتوری سعید مزینانی در گالری پروژه‌های ۰۰۹۸۲۱ روز جمعه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۱ گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه ۳۰ فوتوآرتیست‌بوک (کتاب دست‌ساز عکس‌محور) و ۵۱ اثر قاب‌شده ملهم از تکنیک‌های اجراشده در کتاب‌ها به نمایش درآمده است.

ادیم در خصوص چگونگی شکل‌گیری این پروژه می‌گوید: «در سال‌های پایانی دهه نود «سرعت و سبقت» که انسان معاصر را درگیر خود کرده است مرا هم ملول و مضطرب کرده بود و به این فکر می‌کردم که به‌عنوان یک هنرمند چگونه موضع خود را نشان دهم و در مقابل سرعت تولید، مصرف و هجوم عکس‌ها در زندگی روزمره واکنشی آلترناتیو داشته باشم و این گونه شد که به سراغ آفریدن آثاری رفتم که آرام‌تر و با تأمل شکل بگیرد. آثار ارائه‌شده طی حدود سه سال و با روش‌های تجربه‌گرا و با تکنیک‌های مختلف تولید و با تم‌های واحدی در شکل کتاب‌هایی دست‌ساز ارائه شده است.

پس از شکل‌گیری ایده اولیه و تولید کتاب‌ها از سعید مزینانی دعوت کردم که مدیریت هنری و کیوریتوری این پروژه را به عهده بگیرد و در شکل‌گیری نهایی آن همراهی‌ام کند. کتاب نمایشگاه آهستگی حاوی گزیده‌ای از آثار به نمایش درآمده نیز به‌عنوان نهمین کتاب از مجموعه کتاب‌های منتشرشده توسط پروژه‌های ۰۰۹۸ در روز افتتاح نمایشگاه رونمایی می‌شود.»

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

نمایشگاه «آهستگی»
۲۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (افتتاحیه: ۲۶ اردیبهشت، ساعت ۱۶ تا ۲۰)
ساعات بازدید: ۱۶ تا ۲۰
نشانی: تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه هجدهم، شماره ۲۵، گالری پروژه‌های ۰۰۹۸۲۱
تلفن: ۸۸۸۳۱۳۸۳
گالری شنبه‌ها تعطیل است.