آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای، مرکز معتبر و با سابقه آموزش پایه و تخصصی عکاسی در ایران با بیش از یک دهه آموزش موفق عکاسی و حضور مجرب‌ترین اساتید این رشته با تحصیلات عالی دانشگاهی و تجربه عملی از علاقه‌مندان برای دوره‌های حضوری و آنلاین ترم تابستان 1401 دعوت می‌کند.

آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای کلاس‌های حضوری ترم تابستان 140۱ را به شرح زیر برگزار می‌کند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از کلاس‌های آنلاین «مدرسه آنلاین عکاسی» استفاده کنند. کلاس‌های مدرسه آنلاین عکاسی به صورت زنده و تعاملی در روز و ساعت مشخص برگزار می‌شود. امکان ارتباط استاد و هنرجو همزمان از طریق صدا، تصویر و به اشتراک گذاری صفحه کامپیوتر برقرار است. با تلفن 88325068-021 پاسخگوی شما هستیم.

برای اطلاع از شرح درس، آشنایی با مدرس، شهریه و ثبت‌‌نام آنلاین بر روى عنوان کلاس مورد نظر کلیک کنید.
برای راحتی شما ثبت نام کلاس‌‌ها به صورت آنلاین انجام می‌‌شود در صورت تمایل به ثبت نام حضوری ضروری است با هماهنگی قبلی به آموزشگاه مراجعه کنید.
روز و ساعت کلاس دلخواه خود را پیشنهاد کنید. برای استفاده از امکان «لیست انتظار» به صفحه کلاس مورد نظر مراجعه کنید.

نشانی، تلفن و نقشه آموزشگاه

این نشانی برای مراجعه با خودرو شخصی مناسب است.

خیابان ولی عصر – روبروی خیابان بهشتی – خیابان اکبری – روبروی کوچه ۲۵ – پلاک ۶۱

برای مراجعه بدون خودرو از نشانی زیر استفاده کنید.

خیابان ولی عصر – مقابل پارک ساعی – بالای پله چهارم (ایستگاه اتوبوس آبشار) – خیابان اکبری – روبروی کوچه ۲۵ – پلاک ۶۱ نقشه

توجه: آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای در مجاورت پله سوم و در خیابان اکبری قرار دارد که مدتی است در این محل آسانسور نصب شده است. (آسانسور ممکن است همیشه فعال نباشد.)

برای دریافت مشاوره می‌توانید شنبه‌ تا پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ با شماره‌های ۸۸۱۰۶۱۴۲ – ۸۸۱۰۶۱۴۳ تماس بگیرید.

برای ثبت نام حضوری حتما با هماهنگی قبلی مراجعه کنید.

یادگیری عکاسی را از کجا شروع کنیم و چگونه ادامه دهیم؟
دریافت گواهی معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سوالات متداول

آیا آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» شعبه دارد؟
این آموزشگاه در تهران و سایر شهرها شعبه‌ یا نمایندگی دیگری ندارد.
هنرجویان این آموزشگاه با چه مدرکی فارغ‌التحصیل می‌شوند؟
در صورتی که هنرجویی موفق به گذراندن حداقل سه دوره آموزشی شود می‌تواند در آزمون کتبی دریافت مدرک سطح مقدماتی دفتر مطالعات سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد که هر فصل یک بار در آموزشگاه برگزار می‌شود شرکت کند و پس از موفقیت در این آزمون گواهی رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کند. این مدرک معتبر و قابل ترجمه رسمی است. همچنین هنرجویان این آموزشگاه این امکان را دارند که پس از دریافت این گواهی برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی ‎و ‎حرفه‎ای اقدام و پس از موفقیت در آزمون، مدرک سازمان آموزش فنی ‎و ‎حرفه‎ای دریافت کنند.
آیا با ارائه گواهی از آموزشگاهای دیگر امکان حضور در کلاس‌های بعدی است؟
پیشنهاد می‌شود این دسته از متقاضیان محترم با هماهنگی مسئول آموزشگاه در یک آزمون تعیین سطح «مقدماتی» یا «شناخت نور» شرکت کنند.
آیا می‌توان به صورت حضوری در آموزشگاه ثبت‌نام کرد؟
در صورت مراجعه حضوری فقط می‌توانید شهریه را پراخت کنید و لازم است بعد از پرداخت شهریه دوباره با مراجعه به سایت به صورت اینترنتی مشخصات خود را وارد کنید. بنابراین توصیه می‌شود حتما به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنید.
آدرس آموزشگاه کجاست؟
آموزشگاه در منطقه یوسف‌آباد، خیابان اکبری (مستوفی)، روبروی کوچه ۲۵، پلاک ۶۱ قرار دارد. همچنین از پله‌های اول تا چهارم خیابان ولی عصر حد فاصل خیابان بهشتی تا پارک ساعی دسترسی به آموزشگاه میسر است. آموزشگاه در مجاورت پله سوم است. هم‌اکنون به‌جای پله آسانسور راه‌اندازی شده است.
آیا امکان مشاوره‌ی حضوری است؟
امکان مشاوره حضوری برای کسب اطلاعات بیشتر از موارد مندرج روی سایت و تنها درباره موارد مرتبط با نحوه ثبت‌نام و تشکیل کلاس‌ها میسر است.
آیا شروع هر دوره مطابق با همان تاریخ اعلامی در سایت است؟
در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد افراد ثبت‌نام کرده، کلاس‌ها طبق جدول زمانی اعلامی برگزار می‌شود. در صورت به حد نصاب نرسیدن یک کلاس تا پیش از تاریخ اعلام شده، ممکن است زمان ثبت‌نام کلاس برای چند هفته تمدید شود.
آیا با مدرک آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای می‌توان آتلیه عکاسی راه اندازی کرد؟
برای اطلاع کامل از نحوه تاسیس آتلیه توصیه می‎کنیم گزارش اختصاصی «آنچه باید در مورد مجوز آتلیه عکاسی بدانید» را با دقت مطالعه فرمایید.

آیا باید قبل از شرکت در کلاس دوربین تهیه کرد؟
اجبار و ضرورتی به تهیه دوربین پیش از جلسه اول نیست. هنرجویان می‌توانند پس از حضور در جلسه اول با مشورت مدرس یا مشاور مورد تائید آموزشگاه اقدام به انتخاب مدل مناسب کنند.
شرایط استرداد شهریه را توضیح دهید.
اگر انصراف تا روز قبل از شروع کلاس باشد ۱۰ درصد از شهریه کسر و الباقی بازپرداخت میشود؛ اگر در روز کلاس اعلام انصراف شود ۲۵ درصد از شهریه کسر و الباقی بازپرداخت میشود. امکان انصراف و استرداد شهریه در روز بعد از شروع کلاس نیست. همچنین امکان جا به جایی یا انتقال به کلاس دیگر قبل از شروع کلاس و یا در طول دوره به هیچ عنوان نیست.
آیا شما فروش دوربین هم دارید؟
خیر. آموزشگاه «عکاسی حرفه‌ای» فروش دوربین و لوازم عکاسی ندارد. اما امکان ارائه مشاوره‌ی تخصصی برای خرید فراهم است.
آیا برای خرید دوربین راهنمایی می‌کنید؟
بله. راهنمایی خرید دوربین در جلسه اول کلاس مقدماتی انجام می‎شود، همچنین می‌توانید با مدرس یا مشاور مورد تائید آموزشگاه در این مورد مشورت کنید.
آیا می‌توان بدون گذراندن دوره‌ی مقدماتی دوره‌ی شناخت نور را گذراند؟
در صورت قبولی در آزمون تعیین سطح مقدماتی می‌توان دوره شناخت نور را انتخاب کرد. با توجه به عمومیت و اهمیت کلاس مقدماتی توصیه می‌شود حتی در صورت آشنایی با کلیت مباحث این کلاس، در دوره مقدماتی شرکت کنید.
ظرفیت کلاس‌ها حداکثر چند نفر است؟

ظرفیت کلاس‌ها با توجه به محتوای دروس و نظر مدرسان متفاوت است. ظرفیت کلاس‌های نرم‌افزار و کارگاه‌ها حداکثر ۱۲ نفر و کلاس‌های مقدماتی و نظری حداکثر ۲۰ نفر است.

بروزرسانی خرداد 1400:
با توجه به پروتکل‌ وزارت بهداشت ظرفیت کلاس‌های نرم افزار و کارگاه ها به حداکثر 8 نفر و کلاس‌های مقدماتی و نظری حداکثر 10 نفر کاهش یافت.
آیا کلاس‌ها به صورت فشرده برگزار می‌شود؟
بهترین روش برای آموزش مبانی عکاسی تمرین مرحله به مرحله‌ی آموخته‌های فنی است که متاسفانه این موضوع در کلاس‌های فشرده امکان‌پذیر نیست. بنابراین به دلیل اینکه کلاس‌های فشرده بازدهی مناسبی برای آموزش ندارد این نوع تدریس از تقویم آموزشی آموزشگاه حذف شده است.
کلاس‌های مقدماتی به صورت تئوری است یا عملی؟
تمام کلاس‌های مقدماتی به صورت ترکیبی از مباحث تئوری و عملی برگزار می‌شوند. توجه داشته باشد قسمت عملی این دوره‌ها در محیط کلاس انجام می‌شود.‌
کلاس عکاسی مقدماتی را تعریف کنید.
این کلاس نقطه شروع عکاسی برای تمامی هنرجویان است. مباحث این کلاس همگی درباره فن‌شناسی و کار با ابزار عکاسی است. مفاهیم آموزش داده شده در این کلاس بعدا در تمامی زیرشاخه‌های عکاسی به کار گرفته می‌شوند به عبارتی این کلاس فصل مشترک تمام کلاس‌های آینده است.
آیا کلاس خصوصی هم برگزار می‌کنید؟
خیر. در حال حاضر چنین امکانی فراهم نیست.
آیا باید در جلسه اول کلاس مقدماتی دوربین همراه داشته باشیم؟
همراه داشتن دوربین در کلاس‌های مقدماتی ضروری نیست. هنرجو اگر مشکلی در کاربرد دوربین دارد می‎تواند برای طرح پرسش خود از مدرس دوربین همراه داشته باشد.
preloader