شرکت «رنگ سیستم» نماینده‌ی انحصاری «ایزی کاور» هلند در اطلاعیه‌ای خبر از آغاز فروش کاورهای جدید دوربین‌های کانن و نیکون در رنگ‌های مختلف داده است.

  به گفته‌ی مسئولین این شرکت، با توجه به قیمت بالای دوربین و لنزهای دیجیتال وجود کاورهای محافظ به همراه برچسب محافظ LCD برای محافظت از دوربین و جلوگیری از ضربه، خراشیدگی و نفوذ قطرات آب بر روی بدنه‌ی دوربین و صفحه LCD  طراحی شده است. 

920926_3


  گفتنی‌ست این کاورها برای هر مدل خاص دوربین به طور اختصاصی ساخته شده و برای بیشتر مدل‌ها موجود است. این کاورها کاملا اندازه‌ی دوربین بوده و به علت جنس سیلیکونی خود تماس با دست بیشتری دارد و استفاده از دوربین را راحت‌تر کرده و کنترل آن در دست را بهبود می‌بخشد در عین حال محفظه‌های کارت حافظه و باتری به راحتی قابل دسترسی هستند. رنگ اصلی این کاورها مشکی هستند ولی رنگ قرمز برای دوربین‌های کانن و رنگ‌های سبز ارتشی و زرد برای نیکون نیز برای علاقه‌مندان موجود است. کاورهای موجود تولیدی این شرکت هلندی برای استفاده بر روی مدل‌های مختلف دوربین عبارتند از:

920926_4


  گفتنی‌ست علاوه بر کاور دوربین، تولیدات دیگر «ایزی کاور» همچون کیف لنز، برچسب LCD و پوشش‌های لنز به همراه فیلتر جهت جلوگیری از ضربه و خراشیدگی بر لنز و راحتی و سرعت استفاده از آن در حالت‌های چرخش یا زوم موجود است. 

920926_5

   کلیهٔ عکاسان و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۹۰۰ تماس بگیرند یا به وبسایت شرکت رنگ سیستم مراجعه فرمایند.