طبق اطلاعیه شرکت «رنگ سیستم» تعداد محدودی اسپات‌متر یک درجه مخصوص فلاش‌مترهای مدل L-358 با تخفیف ۵۰ درصدی به دارنگان این مدل فلاش‌متر عرضه می‌شود. 

به گفتهٔ دست‌اندکاران این شرکت، کاربرد این اسپات‌متر جهت نورسنجی و فلاش‌متری دقیق به صورت انعکاسی با زاویهٔ یک درجه با کارت خاکستری، تعین کنتراست طرفین سوژه در عکاسی پرتره، تعیین وایت‌بالانس دوربین و عکاسی زون سیستم است. 

921009_3

 بنابر اعلام این شرکت، عکاسانی که تنها مایل به خرید اسپات یک درجه مدل ۳۵۸ سکونیک باشند از ۵۰ درصد تخفیف ولی اگر آن را همراه با فلاش‌متر مدل L-358 سکونیک خریداری کنند از ۷۵ درصد نخفیف برخوردار خواهدن شد.

   فلاش‌متر مدل L-358 دارای قابلیت‌های مختلف فلاش‌متری و نورسنجی با ۹ حافظه، محاسبهٔ میانگین و کنتراست، محاسبهٔ درصد نور فلاش به نور موجود، هد چرخان، تنظیم دو ایزو برای عکاسی با دو دوربین، مولتی فلاش یا زدن فلاش پشت‌ سر هم، کلید مینیاتوری برای تنظیم عملکردهای دستگاه، چراغ اتوماتیک صفحهٔ نمایشگر برای محیط‌های تاریک، خاموش شدن اتوماتیک دستگاه، امکان نصب فرستنده برای رادیو فلاش‌های پاکت ویزارد و بسیاری از امکانات دیگر می‌باشد.

  کلیهٔ عکاسان و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۹۰۰ تماس بگیرند یا به وبسایت شرکت رنگ سیستم مراجعه فرمایند.