از چندی پیش شرکت «رنگ سیستم» لیست جدیدی از فیلم و کاغذهای سیاه و سفید ایلفورد انگلستان و فیلم‌های رنگی جدید آگفای آلمان را عرضه کرده است. 

     کلیه عکاسان و علاقه‌مندان می‌توانند در صورت نیاز به راهنماهای چاپ و ظهور به بخش اطلاعات فنی وبسایت شرکت رنگ سیستم مراجعه و یا با تلفن ۶۶۴۲۰۹۰۰ برای طرح هر گونه پرسش تماس بگیرند.

     به گفته مسئولان این شرکت ، در زمانی که سیستم‌های دیجیتال در عکاسی به مسابقه تجاری شرکت‌های تولیدکننده بدل شده‌اند، سیستم‌های آنالوگ به عنوان یک هنر مجزا جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. مصرف‌کننگان این سیستم‌ها، عکاسان حرفه‌ای هستند که کماکان از امکانات آنالوگ خود به موازات دیجیتال استفاده می‌کنند و هرکدام اهداف خاص خود را دنبال می‌کنند.

    از جمله گروه‌های مصرف‌کننده، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فنی و آموزشی عکاسی هستند که شناخت و فیزیک نور و عکاسی آنالوگ را مانند مراکز علمی سراسر دنیا به عنوان مرجع مباحثات خود تدریس می‌کنند.

      گروه دیگر عکاسان حرفه‌ای هستند که ابعاد و تونالیته را در فیلم و چاپ دستی سیاه وسفید و رنگی جستجو می‌کنند و دیگر عکاسانی هستند که علاقه‌مند هستند با هزینه کم کیفیت بالای عکس را تجربه کنند به طوریکه از یک فیلم یا اسلاید ۲۴در۳۶ میلیمتر کیفیتی بین ۲۰ تا ۳۰ مگاپیکسل را می‌توان بدست آورد.