نمایشگاه گروهی عکس «روایت نزدیک ۲» به نمایشگاه‌گردانی تی‌تی‌ناز ساروی از ۴ تا ۷ دی‌ماه ۱۳۹۶ در گالری خانه فرهنگ گیلان (رشت) برگزار می‌شود. دوره اول این نمایشگاه  مهرماه امسال در گالری عکس سینما ناجی تبریز برگزار شده بود.

در قسمتی از بیانیۀ نمایشگاه به قلم نعما محمدی‌روشن آمده‌است:

   «عکس‌های این نمایشگاه، مخاطب را به چنین دنیایی دعوت می‌کنند: که بیاندیشند آیا عکس‌ها می‌توانند راوی باشند. که در تجربه دیدن عکس، علاوه بر اینکه به برشی از زمان توجه کنند که عکس در آن گرفته شده است، به زمان حالی بیاندیشند که از هنگام عکاسی تا زمان حال گسترده شده است.

   نوعی کشش در زمان. نوعی پارادوکس: وقایعی که بعد از زمان عکس رخ داده است، برای عکس، آینده محسوب می‌شود و‌‌ همان زمان در عین حال برای ما گذشته است.»

   محمد رضا آخوندی، محمد آهنگری، امیر بهروزی، خلیل‌ پورخاتمی، علی جهان‌آرا، نوشین حسن‌پور، پیمان حمیدی‌پور، یعقوب حضوری، مصطفی حق‌وردیان، رضا حیدری شاه‌بیدک، یاسر خدیشی، سعید زلفی، نعما محمدیان‌روشن، علی اکبر سالاری، تی‌تی‌ناز ساروی، نریمان شفیعی، مسعود عاملی، راحله علیپور، صمد علیزاده، مینا نوعی، سید محمد فاطمی، مرتضی فرهنگی، نیلوفر فلکیان، علی کاظمی، علی کربلایی‌محمد، بابک کنعانی، علی گلشن، محمد میبدی، محمد رضا نظمی و الیار یکتن در عکس‌هایی از ۳۰ عکاسی هستند که آثارشان در نمایشگاه «روایت نزدیک» به نمایش درخواهد آمد.

افتتاحیه: دوشنبه ۴ دی ساعت  ۱۷
بازدید: از دوشنبه تا پنجشنبه ۴ الی ۷ دی 
ساعت بازید: هر روز از ساعت ۱۰ الی ۱۲/۳۰  –  ۱۷ الی ۲۰
آدرس گالری: رشت، ساغریسازان، روبروی کوچه بلورچیان، خانه فرهنگ گیلان