سایت سایت عکاسی با اتکاء به تجارب کسب شده در اداره سایت و آگاهی از نیاز مخاطبان اینترنت در ایران و شیوه های مدیریت یک سایت اینترنتی آماده مشاوره ، راه اندازی و اداره سایت های فرهنگی ، هنری خصوصا” عکاسی به زبان فارسی می باشد . به همین منظور گروه برنامه نویسی ابزارهای فارسی و سایت سایت عکاسی به منظور گسترش سایت های هنری و عکاسی اقدام به تهیه بسته نرم افزاری ویژه هنرمندان نموده اند. در این بسته نرم افزاری امکانات ویژه برای هنرمندان طراحی شده که هر هنرمند ( عکاس . نقاش . گرافیست . مجسمه ساز و … ) که قصد راه اندازی سایت داشته باشد می تواند با بهره گیری از آن به سادگی و بدون آشنایی با برنامه نویسی های تحت وب شخصا” سایت خود را فعال و مدیریت نماید. هر هنرمند می تواند بنا به نیاز به طور نامحدود در سایت گالری ایجاد نماید و به معرفی خود و آثارش بپردازد. از دیگر قابلیت های این بسته امکان دو یا چند زبانه بودن است که هنرمند می تواند در صورت تمایل از این ویژگی استفاده نماید.

۲۹ مرداد ۱۳۸۳ : سایت عکاسی از مدتها پیش برنامه ریزی و اقدام گسترده ای را جهت در اختیار گذاشتن وبلاگ و وب سایت به عکاسان کشور انجام داده بود که در حال حاضر به نتیجه رسیده است.
عکاسانی که قصد دارند صاحب وبلاگ شوند می تواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از سایت عکاسی درخواست وبلاگ کنند. بزودی چند وبلاگ از عکاسان خوب و فعال کشورمان در سایت عکاسی فعال خواهد شد. نشانی وبلاگ هم به صورت akkasee.com.نام مورد نظر شما.www خواهد بود.
تنها شرط که نه ولی خواهش ما از عکاسانی که در خواست وبلاگ می نمایند این است که به طور مستمر وبلاگ خود را به روز نمایند. در صورت تمایل به داشتن وبلاگ در سایت عکاسی با ایمیل سایت تماس بگیرید.

و اما درخصوص وب سایت سایت عکاسی با همکاری تیم برنامه نویسی ابزارهای فارسی اقدام به تهیه پکیج اختصاصی هنرمندان نمونه است که شما می توانید با هزینه ای بسیار کم و در مدت بسیار کوتاهی صاحب یک وب سایت اختصاصی تحت مدیریت خودتان شوید. این پکیج از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است که در روزهای آتی به تفصیل آن را معرفی خواهیم کرد.


۲۵ مرداد ۱۳۸۳:دوستان زیادی با ارسال ایمیل علاقه مند ی خود را برای داشتن وبلاگ در سایت عکاسی اعلام نموده اند. به اطلاع این دوستان می رسانیم که در خصوص داشتن وبلاگ در سایت عکاسی استمرار در بروز سازی وبلاگ و تولید محتوا الزامی است (وبلاگ شما حداقل سه روز در هفته باید بروز شود) لینک دادن مکرر به مطالب دیگر سایتهای فارسی زبان پذیرفته نیست و کپی و درج مطالب سایت عکاسی هم ممنوع است. اگر قصد دارید در سایت عکاسی صاحب وبلاگ شوید باید وقت و انگیزه لازم برای تولید محتوا از خودتان را داشته باشید.
دوستان عزیزی که شرایط بالا را قبول دارند خواهشمند است بیوگرافی خود – طرح وبلاگ ( موضوعاتی که در وبلاگ می خواهید به آنها بپردازید ) و نام وبلاگ رابه آدرس سایت ایمیل نمایند. تلفن تماس فراموش نشود.

چند نفر هم درخواست فتوبلاگ نموده اند که به اطلاع این دوستان می رسانیم شرایط ایجاد فتوبلاگ با وبلاگ متفاوت بوده و امکانات متفاوتی را طلب می کند. از عزیزانی که قصد فعال کردن فتو بلاگ دارند تقاضا داریم اطلاعات خود را به همراه موضوع عکس های مورد نظر و حتی الامکان چند نمونه از عکس های خود را برای سایت ارسال نمایند.