همانطور که از قبل اعلام کردیم سایت عکاسی از این پس در آخرین پنج شنبه هر ماه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی و جلسات تخصصی عکاسی می نماید اولین کارگاه در روز پنج شنبه ۲۸ مهر رأس ساعت ۴ بعدازظهر در مجتمع فرهنگی، هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب. نبش بهار برگزار می شود. اطلاعات بیشترنظر خواهی.
چند نکته :
۱- کارگاه ها و جلسات آموزشی سایت عکاسی برای گروه خاصی برگزار نمی شود. مخاطبان این برنامه همه علاقه مندان به عکاسی – دانشجویان – عکاسان حرفه ای – … هستند و شرکت در این جلسات هیچ محدودیتی ندارد و همانطور که قبلا” هم اعلام کردیم ورود برای عموم آزاد و رایگان است.
۲- با توجه به گستردگی مطالب و محدودیت زمانی، جلسات رأس ساعت ۴ بعدازظهر شروع می شود – از علاقه مندان به حضور در این جلسات درخواست می شود قبل از ساعت ۴ در محل برگزاری حضور داشته باشند – و با توجه به تقارن جلسه ۲۸ مهر با ماه مبارک رمضان هنگام اذان مغرب با افطاری مختصری از عزیزان حاضر پذیرائی خواهد شد و سپس جلسه تا ساعت ۷ ادامه خواهد یافت.
۳- با توجه به اختصاص بخشی از زمان کارگاه ها و نشست ها به جلسات نقد و بررسی عکس در ماه های آینده از علاقه مندان به حضور در جلسات نقد و بررسی عکس دعوت می شود تا مجموعه آثار خود را بر روی CD در جلسه ۲۸ مهر به همراه داشته و تحویل مسئول مربوطه نمایند تا در جلسه آبان به بحث و بررسی عکس ها بپردازیم.
۴- ما را از نظرات خود در هرچه بهتر برگزار شدن این جلسات بهره مند سازید.