خبرگزاری فارس: محمد فرنود و آلفرد یعقوب‌زاده از عکاسان آژانس خبری بین‌المللی سیپاپرس فرانسه در دانشگاه هنر کارگاه ویژه عکاسی خبری-اجتماعی برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار فارس، محمد فرنود به همراه آلفرد یعقوب‌زاده در این کارگاه آموزشی که با جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ همراه خواهد بود به نقد و بررسی آثار دانشجویان رشته عکاسی خواهند پرداخت.
همچنین آثار این دو عکاس به همراه عکس‌های کاوه گلستان از موضوعات خبری و اجتماعی در ابعاد داخلی و بین‌المللی به نمایش گذاشته می شود.
این عکس‌ها گزیده‌ای از آثار این عکاسان خبری در طول سه دهه گذشته است که به موضوعات انقلاب، جنگ، جنگه های داخلی لبنان، فلسطین، گزارش‌های مستند اجتماعی کشور ویتنام، زلزله و عکس‌هایی از ادیان الهی اختصاص دارد.
گزارش‌های تصویری محمد فرنود و آلفرد یعقوب‌زاده در ۲۰سال گذشته در مطبوعات معتبر جهان نظیر مجله تایمز، نیوزویک، فیگارو، اشترن و … در بیش از ۸۰ کشور جهان منتشر شده است.
علاقه‌مندان، عکاسان خبری و دانشجویان رشته عکاسی برای استفاده از این کارگاه آموزشی می‌توانند روز شنبه ۲۹ بهمن ماه سال جاری از ساعت ۳۰ /۱۴تا ۳۰ /۱۷به دانشگاه هنر واقع در چهارراه ولی‌عصر روبروی خیابان بزرگمهر مراجعه کنند.