هفتمین کارگاه آموزشی، تخصصی انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران با موضوع «از ایده پردازی تا پردازش یک تصویر تبلیغاتی» توسط محمد کرور، ۲۸ آبان ماه برگزار می شود.
"محمد کرور" عضو انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، متولد ۱۳۵۱ در تهران است و از نوجوانی با علاقمندی به طبیعت، به هنرهای مختلفی چون ادبیات ، موسیقی  و معماری داخلی روی آورد. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی گرفت و از سال ۷۷ عکاسی تبلیغاتی را به عنوان حرفه خویش انتخاب کرد. برخی از آثار او در اولین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران به نمایش گذاشته شد و همچنین مجموعه اثری از او با عنوان "هرجور حال می کنید" در دهمین دوسالانه عکس ایران موفق به دریافت جایزه گردید.
کرور در ادامه سلسله کارگاه های آموزشی – تخصصی که از سوی انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران برگزار می شود، اقدام به برگزاری کارگاهی با عنوان "از ایده پردازی تا پردازش یک تصویر تبلیغاتی" کرده است. این کارگاه همچنین به بررسی جایگاه تبلیغات در جهان امروز و مقایسه آن با آنچه در ایران می گذرد، می پردازد. به گفته "محمد کرور" یکی از پیش نیازهای پیشرفت در هر زمینه ای، گردآوری و تقسیم دانسته ها و تجربیات با دیگران است و انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران می تواند با برگزاری چنین کارگاههایی و با بهره گیری از دانش اساتید داخل و خارج از کشور ، علاقمندان به این زمینه از تبلیغات را یاری کند. [اطلاعات بیشتر و ثبت نام]