901019_3

بیش از ۹۰ گروه مختلف امسال در چهارمین دوره‌ی جشنواره‌ی «وب ایران» به رقابت می‌پردازند تا برترین‌های این دوره در پایان داوری و در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آنها تقدیر شود.
«سایت عکاسی» که از مهر ۱۳۸۲ تاکنون در حوزه‌ی عکس و عکاسی به زبان فارسی به فعالیتی مستمر پرداخته امسال هم یکی از کاندیداهای وب‌سایت‌های گروه هنری است. در صورت تمایل به شرکت در رای‌گیری اینترنتی جشنواره‌ی «وب ایران» و رای دادن به سایت «عکاسی» برای انتخاب به عنوان وب‌سایت هنری برگزیده می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
«سایت عکاسی» یک بار پیش از این در سال ۱۳۸۸و در دومین دوره‌ی همین جشنواره‌ رتبه‌ی اول گروه سایت‌های هنری را بدست آورده بود.
برگزارکنندگان این جشنواره‌ که ویژه‌ی رسانه‌های مجازی‌ست و آبان‌ماه سالجاری به عضویت رسمی «کنسرسیوم وب‌ جهانی» درآمده، هدف اصلی از برپایی آن را تشویق و توسعه‌ی تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی و نیز ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب‌سایت‌های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق دادن به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه عنوان می‌کنند. ملاک‌های داوری در جشنواره‌ی «وب ایران» شامل محتوا٬ ساختار و مسیر٬ طراحی دیداری٬ کارکرد٬ تعامل و تجربه‌ی کلی است.