دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ اولین مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمائی واردکنندگان دوربین و تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری استان تهران در محل انجمن برگزار شد.

در این مجمع ابتدا اساسنامه انجمن در حضور اعضائ قرائت و با نظارت نماینده قانونی وزارت کار تصویب شد سپس اعضا هیئت مدیره و بازرسان با رای گیری اعضا برای مدت سه سال به شرح زیر انتخاب شدند.
بهمن بهروز از شرکت نیکونگرش، سید مهدی تقوی از شرکت رنگ سیستم، قاسم مایل افشار از شرکت آفومار، احمد جباری از شرکت نوین تجارت پارسیان و عباس اسدی از شرکت سامان به عنوان اعضا اصلی هیئت مدیره و محمودرضا عظیمی از شرکت دید فراز و محسن آل طه مطهر از شرکت چشم سوم به عنوان اعضا علی البدل انتخاب شدند.
و احمد مایل افشار از بازرگانی مایل افشار به عنوان بازرس و روح اله نوری از شرکت پارمیس آرکا علی البدل انتخاب شدند.

در اساسنامه انجمن صنفی کارفرمائی واردکنندگان دوربین وتجهیزات عکاسی و فیلمبرداری استان تهران موارد زیر به عنوان وظایف اختصاصی انجمن ذکر شده است.

– سازماندهی و مدیریت واردات براساس حمایت از واردکنندگان قانونی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از واردات کالاهای نامرغوب و قاچاق و ترغیب فروشندگان و توزیع کنندگان به فروش محصولات اصلی و استفاده از ضمنانت و خدمات پس از فروش شرکت‌های معتبر
– ارائه نظرات کار‌شناسی در صنف مربوطه به مراجع و دستگاه‌های ذیربط حکومتی نظیر گمرک جمهوری اسلامی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت و تجارت و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و سایر سازمان‌های مرتبط در چارچوب مقررات موضوعه جمهوری اسلامی ایران
– برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی جهت ارتقا سطح فنی و دانش حرفه‌ای اعضاء و مصرف کنندگان


*سایت عکاسی تاسیس این انجمن را به هیات مدیره و اعضاء انجمن تبریک می‌گوید.