آموزشگاه سایت عکاسی دوره‌ی جدید کلاس «عکاسی تئاتر» را از سه‌شنبه یکم مردادماه به صورت حضوری در ترم تابستان ۹۲ توسط رضا موسوی برگزار می‌کند. 

در کلاس آشنایی با عکاسی تئاتر و اهداف و کاربرد‌ها، موقعیت جهانی عکاسی تئا‌تر، گفتگو پیرامون ویژگی‌های عکس تئا‌تر، آشنایی با عکاسی هنرجویان و گرایشات تصویری آن‌ها، تکنیک‌های عکاسی صحنه و پشت‌ صحنه، اصول ترکیب‌بندی در نمایش، اجرای پرفورمنس در محل کلاس، بررسی و تحلیل عکس تئا‌تر، عکاسی گروهی از یک نمایش حرفه‌ای در حال اجرا و بحث در مورد روش‌های ارائه‌ی عکس و چگونگی برگزاری نمایشگاه عکس‌های تئا‌تر از جمله‌ی مباحث مطرح در این کلاس خواهد بود که توسط رضا موسوی، از عکاسان باتجریه‌ی تئاتر در ایران، برگزار می‌شود.

لازم بذکر است آثار ۱۴ نفر از هنرجویان اولین دوره این کلاس به سی و یکمین جشنواره تاتر فجر راه یافت و هنرجویان این دوره گروه میزانسن را تشکیل داده‌اند.

کلاس «عکاسی تئاتر» یک روز در هفته (روزهای سه‌شنبه) در ۱۰ جلسه، هر جلسه به مدت ۲.۵ ساعت برگزار می‌شود و شهریه‌ی آن ۲۸۰ هزار تومان است. علاقه‌مندان به شرکت در این کلاس می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به اینجا مراجعه و یا با شماره ۸۸۱۰۶۱۴۲ تماس بگیرند. 

شایان ذکر است آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای در ترم تابستان ۹۲ به غیر از کلاس «عکاسی تئاتر» کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی دیگری را نیز برگزا می‌کند. هنرجویان و کلیه‌ی علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از فهرست و اطلاعات برگزاری کلاس‌ها یا ثبت‌نام به اینجا مراجعه کنند.