مجموعه عکسی از گوهر دشتی به نام «من، او و دیگران» از ۱۸ مردادماه سالجاری در قالب نمایشگاهی به نام «درباره‌ی چهره» به میزبانی موزه‌ نلسون اتکین در شهر کانزاس واقع در ایالت میسوری آمریکا به نمایش درآمده است. 
 این نمایشگاه به طور اختصاصی به عکاسی پرتره معاصر می‌پردازد و هدف خود را بررسی دقیقتر و نشان دادن گستردگی و تنوع این ژانر عکاسی در آثار خلق شده در نخستین دهه از قرن بیست و یکم در سراسر جهان عنوان می‌کند. نمایشگاه «درباره‌ی چهره» آثاری از ۲۹ عکاس از کشورهای مختلف را به نمایش درآورده که همگی به تازگی به مجموعه دائمی این موزه اضافه شده‌اند. این نمایشگاه تا ۲۹ دی‌ماه ۹۲ در همین محل دایر خواهد بود و طبق اعلام مسئولین موزه بازدید از آن رایگان است. 
 مجموعه عکس گوهر دشتی، که تنها عکاس ایرانی حاضر در این نمایشگاه است، مربوط به سال ۲۰۰۹ است. او در این مجموعه در قالب پرتره‌هایی از دختران ایرانی که پس از انقلاب ۵۷ به دنیا آمده‌اند نگاهی مقایسه‌ای داشته است به نوع پوشش آنها در سه فضای جداگانه در زنگیشان یعنی محیط کار، داخل خانه و فضای عمومی و اجتماعی. 
 گوهر دشتی متولد ۱۳۵۹در اهواز و دانش‌آموخته‌ی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد عکاسی از دانشگاه هنر تهران است. وی در سال‌های اخیر به تدریس عکاسی تخصصی در دانشگاه‌های هنر، الزهرا و علم و فرهنگ مشغول بوده و هم‌اکنون به عنوان مدرس دوره‌ی آموزش عکاسی «صحنه‌آرایی‌شده» با آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای همکاری می‌کند.